کد خبر: 929476 A

هکاتون امسال با موضوع «مهارت‌های زندگی: مواجهه با همه‌گیری بیماری‌ها» به غیر از تهران، در شهرهای تبریز و اصفهان نیز برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، در دنیای امروز که همچنان درگیر ویروس کرونا است، آنچه که بیش از گذشته در سبک زندگی افراد خودنمایی می‌کند، ضرورت ارائه آموزش و یادگیری مهارت‌های زندگی است. ضرورتی آن قدر مهم که برگزاری هکاتون بازی‌های جدی سال ۱۳۹۹(رویداد بازی‌سازی ۳ روزه) را نیز تحت ‎الشعاع قرار داده است.

هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۹ با حمایت وزارت ورزش و جوانان و وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این رویداد، حتما دنبال تاریخ برگزاری آن هستند. ولی از آنجایی که هنوز به مرحله کنترل شیوع این ویروس در کشور نرسیده‌ایم، برای زمان و نوع برگزاری آن تصمیم گیری نهایی نشده و با توجه به شرایط، در آینده اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در هکاتون بازی‌های جدی سال ۱۳۹۹ همچون سال‌های گذشته و طی سه روز برگزاری، علاوه بر مشاورهای متخصص فنی که به شرکت ­کنندگان در حوزه تولید و طراحی بازی مشاوره می‌دهند، مشاورهای متخصص علمی نیز حضور دارند. مشاوران علمی در خصوص مهارت‌های مواجهه با همه‌گیری بیماری‌ها به افراد و تیم‌های بازی‌ساز شرکت­ کننده در این رویداد نکات آموزشی لازم را ارائه می‌دهند.

هکاتون بازی‌های جدی ۱۳۹۹
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر