کد خبر: 924003 A

مجمع عمومی سالانه عادی هیأت امنای بنیاد فرهنگی و هنری رودکی به ریاست سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، مجمع عمومی سالانه عادی هیأت امنای بنیاد فرهنگی و هنری رودکی به ریاست سید عباس صالحی، با حضور سید مجتبی حسینی معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر هیأت امنا، اعضای هیأت امنا و هیأت مدیره و مدیرعامل بنیاد رودکی برگزار شد. در این جلسه صورت‌های مالی سال ۹۷ بنیاد تصویب شد.

گزارش سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و بازرسی قانونی از صورت‌های مالی سال ۹۷، گزارش عملکرد بودجه‌ای سال ۹۷، تشریح دستاوردهای شاخص سال ۹۸ و بررسی سند برنامه و بودجه سال ۹۹ بنیاد رودکی از جمله دستورهای این جلسه بود. بر اساس گزارش حسابرس و بازرس قانونی بنیاد رودکی، عملکرد این بنیاد برای سومین سال پیاپی طبق استانداردهای حسابرسی مطلوب اعلام شد.

مهدی افضلی مدیرعامل بنیاد رودکی در این رویداد گزارشی از دستاوردهای بنیاد رودکی در سال‌های ۹۷ و ۹۸ ارائه و همچنین چشم‌انداز برنامه‌های پیش رو را تشریح کرد.

در این گزارش به مواردی چون انعقاد تفاهم نامه با شهرداری تهران و آغاز عملیات طرح پهنه رودکی، حمایت از تولید و اجرای سمفونی دفاع مقدس (به آهنگسازی و رهبری لوریس چکناوریان) و انعقاد قرارداد حمایت از تولید سمفونی انقلاب اسلامی و چند اثر نمایشی، کنترل مجموع هزینه‌های بنیاد در سال ۹۸، پرداخت منظم و بدون تأخیر حقوق پرسنل و نوازندگان ارکسترها در سه سال متوالی اشاره شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این جلسه با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده و با اشاره برنامه‌های پیش رو در بنیاد رودکی خواستار برگزاری جلسه آتی هیأت امنا در نیمه اول سال با هدف بررسی فرآیند پیشرفت طرح‌ها شد.

در این جلسه همچنین گزارش ویدئویی از فعالیت‌های بنیاد فرهنگی هنری رودکی با تمرکز بر فضای مجازی در ایام همه گیری بیماری کرونا ارائه شد.

سیدعباس صالحی وزیر ارشاد بنیاد فرهنگی هنری رودی مجمع عمومی هیئت امنای بنیاد رودکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر