کد خبر: 921726 A

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران​همزمان با سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، مسابقه کتاب‌خوانی برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، ​همزمان با سی و یکمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران مسابقه کتاب‌خوانی با عنوان «کتاب آفتاب» را ویژه نوجوانان برگزار می‌کند.

این مسابقه با موضوع روایت زندگی امام خمینی(ره) و به‌منظور آشنایی نوجوانان با زندگی، رفتار و منش بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر کتاب «امام خمینی(ره)» به قلم‌ زنده‌یاد امیرحسین فردی از انتشارات مدرسه به عنوان منبع معرفی شده است و نوجوانان علاقه‌مند می‌توانند به پرسش‌های چهار گزینه‌ای مطرح شده در پیوست این خبر پاسخ دهند.

بر همین اساس علاقه‌مندان می‌توانند نسخه متنی این کتاب را از نشانی https://fidibo.com/book/۸۵۸۲۰ و فایل شنیداری آن با خوانش مجید سعدآبادی را نیز از این نشانی اینترنتی https://fidibo.com/book/۸۶۲۱۲ تهیه کنند.  

علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه‌ی کتاب‌خوانی «کتاب آفتاب» تا روز ۲۵ خرداد می‌توانند پاسخ پرسش‌ها را از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ به شماره ۰۹۰۲۴۰۰۱۳۹۶ ارسال کنند.

پرسش‌های چهار گزینه‌ای مسابقه‌ی کتاب‌خوانی «کتاب آفتاب

استان تهران جمهوری اسلامی ایران سالگرد ارتحال امام خمینی کودکان و نوجوانان کتاب خوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر