کد خبر: 918420 A

تصویربرداری مجموعه ترکیبی تلویزیونی یک لیوان زندگی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی رضا صافی به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، مجموعه ترکیبی تلویزیونی یک لیوان زندگی با موضوع آموزش مهارت‌های خودمراقبتی به نوجوانانِ دبیرستانی ساخته شده است و مخاطب اصلی این برنامه نوجوانان و بطور ویژه دانش آموزان دبیرستانی  هستند.

تصویر برداری این مجموعه قرار بود اسفند سال گذشته آغاز شود که بدلیل گسترش ویروس کرونا امکان پذیر نشد. اما در ادامه تصویربرداری اآن با حفظ پروتکل‌های بهداشتی از ابتدای اردیبهشت آغاز و بعد از یک ماه در ابتدای خرداد به پایان رسید.

این مجموعه در ۵ قسمت ۲۰ دقیقه‌ای به سفارش معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ساخته شده و در هر قسمت به یکی از مسائل اساسی نوجوانان در قالب بخش‌های نمایشی، گزارش‌های مستند و گفتگوی کارشناسی پرداخته می‌شود.  

رضا صافی پیش از این در فیلم‌های سینمائی با عناوین «بالابان» و «پینوکیو  عمو سردار ، رئیسعلی» را با محوریت نوجوانان کارگردانی و تهیه کرده است.

مجموعۀ ترکیبی آموزشی «یک لیوان زندگی» با هدف آموزش مهارت‌های خودمراقبتی و ایمن‌سازی قشر نوجوان و آماده‌سازی آنان در برخورد با شرایط مختلف تحصیلی در مدرسه، خانه و سایر محیط‌های زندگی، ساخته شده و هم اکنون در مرحله فنی پس از تولید قرار دارد.

عوامل تولید این مجموعه عبارتند از: نویسندگان: سیدرضا صافی، ابراهیم شاکری مطلق، ناظر تولید محتوا: مهدی علی اکبرزاده، ناظر کیفی: مسعود شکوهی، برنامه‌ریز و دستیار کارگردان: محراب مهدی‌زاده دوانی، صدا و تصویر: سعید تنگستانی، دستیار فنی: عباس جوزاک، ناظر فنی استودیو: آریو انصاری، تصاویر هوائی: جواد قاسمی، تصویربردار پشت صحنه: متین احمدی، گریمور، طراح لباس و منشی صحنه: شهربانو نِیسَـنی، بازیگردان و مدیر تولید: مریم رنجبر، بازیگران: رحیم عوض‌زاده، فاطمه دهقانی، مجری بازیگر: زیبا جمالی، مجری کارشناس: ابراهیم شاکری مطلق، تدوین، جلوه‌های ویژه و صداگذاری: سعید تنگستانی، پشتیبانی فنی: انجمن سینمای جوانان استان بوشهر، مجری طرح: شرکت سینمائی آوین فیلم، با همکاری و مساعدت اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، تهیه‌کننده و کارگردان: سیدرضا صافی، تهیه شده در: معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش.

اداره کل آموزش و پرورش استان کارشناسی وزارت آموزش و پرورش ویروس انجمن سینمای جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر