کد خبر: 918005 A

همایون شجریان با همراهی ارکستر مجلسی تهران، شب گذشته یکشنبه ۴ خردادماه در تالار وحدت کنسرت آنلاین برگزار کرد اما بسیاری از مخاطبان موفق به دیدن آن نشدند!

به گزارش خبرنگار ایلنا، همایون شجریان با همراهی ارکستر مجلسی تهران شب گذشته یکشنبه چهارم خرداد ماه در تالار وحدت کنسرت آنلاین برگزار کرد.

این برنامه در حالی برگزار شد که ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس با همراهی همایون شجریان از چند روز قبل تمرینات خود را آغاز کرده بود تا شب گذشته به اجرای ساخته‌های محمدجواد ضرابیان و  سینا جهان‌آبادی بپردازد؛ اما این اتفاق با موفقیت همراه نبود!

IMG_۲۰۲۰۰۵۲۵_۱۰۲۸۲۵_۵۴۹

این کنسرت آنلاین قرار بود از طریق سامانه اینترنتی لنز متعلق به شرکت ایرانسل پخش شود که به دلیل ضعف در نحوه پوشش و ارائه، نارضایتی اغلب مخاطبان را به همراه داشته است. در دقایق ابتدایی کنسرت که با تاخیر شروع شد، سایت شبکه اینترنتی لنز از دسترس خارج شد و این وضعیت تا پایان برنامه ادامه داشت و به همین دلیل اغلب مخاطبان که از چند روز قبل منتظر اجرای همایون شجریان بودند موفق به دیدن کنسرت نشدند و تنها برخی به صورت مقطع به تماشای آن نشستند.

این در حالی است که اپراتور تلفن همراه ایرانسل از چند روز قبل برای تماشای این کنسرت تبلیغ کرده بود و تعداد قابل توجهی از دوستداران موسیقی ایرانی و همایون شجریان، برای عضویت در سامانه مذکور مبالغی را برای عضویت پرداخت کرده بودند. 

از سویی دیگر شرکت ایرانسل گاه در قالب اس ام اس به مشترکان خود وعده اینترنت رایگان در صورت ورود و ثبت نام در سایت لنز را داده بود.

IMG_۲۰۲۰۰۵۲۵_۱۰۲۹۴۸_۹۸۹

 بر اساس این شواهد، تبلیغات گسترده و وعده اینترنت رایگان باعث هجوم کاربران به سایت شده و فعالیت آن را مختل کرده است. حال باید دید پاسخ متولیان کنسرت ارکستر مجلسی تهران و همایون شجریان برای این اتفاق چیست.

اینترنت پوشش تبلیغات تلفن همراه وزارت ارشاد همایون شجریان ایرانسل بنیاد رودکی تالار وحدت ارکستر مجلسی تهران بردیا کیارس دفتر موسیقی آلبوم با ستاره ها کنسرت آنلاین محمدجواد ضرابیان اپ لنز آلبوم نسیم وصل سینا جهان آبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر