کد خبر: 916219 A

علیرضا قربانی در همکاری با خوانندگان ایتالیایی و نوازندگان کشورهای مختلف اثری جدید را منتشر کرده است. این قطعه را پژمان تدین آهنگسازی کرده و عوامل آن بخش‌های مربوط به خود را در خانه با موبایل ضبط کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا قربانی (خواننده موسیقی ایرانی) به تازگی طی همکاری با خوانندگان ایتالیایی و نوازندگان دیگر کشورها اثری جدید را با آهنگسازی پژمان تدین منتشر کرده است. شعر این اثر که توسط قربانی و دیگر خوانندگان و نوازندگان به صورت خانگی و با موبایل ضبط شده، سروده معروف سعدی با نام «بنی آدم» است.

علیرضا قربانی درباره این اثر در صفحه شخصی خود نوشته است: «بین آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند. اینگونه شعر جان‌بخش سعدی شیراز پس از قرن‌ها برای ما الهام‌بخش شد تا در کنار چند دوست هنرمند دیگر از سراسر دنیا در کنار هم جمع شویم و تا نوای صلح و دوستی سر بدهیم. چرا که مرهم این روزهای سخت و پردرد را غیر از همدلی و هم‌صدایی نیافتم.»

این پروژه با همکاری تئاتر «بیوندو پالرمو» و دعوت از نوازندگان کشورهای مختلف و خوانندگی «تونی بونگارو» و «باربارا اِرامو» در بخش ایتالیایی آماده انتشار شده است. پژمان تدین در این اثر تنبور نواخته و دیگر نوازندگان نیز از کشورهای فرانسه، آرژانتین، کره جنوبی، سنگال، آلمان، اسپانیا، هندوستان و استرالیا به عنوان نوازنده حضور داشته‌اند.

8

فایل تصویری قطعه «بنی‌آدم» با اجرای علیرضا قربانی و خوانندگان و نوازندگان خارجی:

 

تئاتر فرانسه کره جنوبی موبایل موسیقی موسیقی سنتی هندوستان علیرضا قربانی کرونا کنسرت سعدی موسیقی ایرانی کنسرت آنلاین اینستگرام کووید 19 اجرای مجازی اجرای خانگی بنی آدم اعضای یکدیگرند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر