کد خبر: 900251 A

پویا سرایی (نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی) به تازگی قطعه‌ بی‌کلام «لیلا خانم» را با آهنگسازی و نوازندگی خودش منتشر کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پویا سرایی (نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی) به تازگی قطعه‌ای جدید را در دسترس مخاطبان قرار داده است.

نام اثر جدید پویا سرایی که به تک‌نوازی سنتور اختصاص دارد، «لیلا خانم» است و آهنگسازی و نوازندگی آن به عهده خودش بوده است.

پویا سرایی از سال ۱۳۹۴ در زمان مدیریت هنری علی رهبری در ارکستر سمفونیک تهران در فهرست آهنگسازان ارکستر سمفونیک معرفی شده به کمپانی «ناکسوس» قرار گرفت. وی همچنین در ۲ مجموعه صوتی و تصویری از گروه «شیلر» سنتور نواخته که این آثار  از لیبل سونی در سراسر جهان عرضه شده‌اند.

پویا سرایی، در ماه‌های گذشته فصل تازه‌ای از فعالیت‌های خود را در حوزه‌های تولید و انتشار جهانی آثارش آغاز کرده است. او طی آخرین فعالیت‌هایش، قطعات «فانتزی نوا برای ارکستر سمفونیک»، «بهار»، «بهارغم انگیز»، «افسانه عاشق » را در مارکت بین‌المللی تولید و ارائه کرده و قطعه «امید» آخرین آنهاست و در روزهای آغازین سال جدید منتشر شده است.

«لیلا خانم» اثر جدید پویا سرایی، بشنوید و دانلود کنید؛

جهان سونی موسیقی وزارت ارشاد کرونا آلبوم کنسرت تالار رودکی پویا بنیاد رودکی تالار وحدت تکنوازی خانه موسیقی دفتر موسیقی پرویز مشکاتیان سنتور موسیقی دستگاهی مدیریت هنری موسیقی ایرانی پویا سرایی کمپانی سونی تک آهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر