کد خبر: 896161 A

گزارش ایلنا از کنسرت آنلاین سینا سرلک؛

شب گذشته سه‌شنبه ۱۹ فروردین‌ماه سینا سرلک طی برنامه «نوروزخانه» در سالن همایش‌های برج میلاد به اجرای کنسرت آنلاین پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سینا سرلک به اتفاق اعضای گروهش شب گذشته، سه‌شنبه ۱۹ فروردین‌ماه در سالن همایش‌های برج میلاد کنسرت آنلاین برگزار کرد.

CYMERA_۲۰۲۰۰۴۰۸_۱۰۴۷۳۱

در این کنسرت سینا سرلک پس از اجرای یک قطعه با مخاطبان و هوادارانش خوش و بش کرد.

او در ابتدای صحبت‌هایش گفت: به مردم بسیار عزیز سرزمینم سلام عرض می‌کنم و امیدوارم این برنامه را هر کجا می‌بینند خوب و سلامت باشید و به پیشگاه شما عرض ادب می‌کنم.

سرلک افزود: این اولین‌بار است که کنسرت بدون تماشاگر را تجربه می‌کنیم و جای شما عزیزان در سالن بسیار خالی است، اما به دلیل ایامی که در آن هستیم و شرایط ویژه‌ای که به دلیل ویروس کرونا ایجاد شده باید اصول لازم را رعایت کنیم و از شما می‌خواهم مراقب سلامتی خود باشید.

او گفت: امیدوارم که این روزهای تلخ چه زودتر سپری شوند و زندگیمان به شرایط عادی باز گردد.

CYMERA_۲۰۲۰۰۴۰۸_۱۰۵۱۵۶

سینا سرلک سپس از شهرداری تهران بابت تولید و تدارک برنامه «نوروزخانه»  تشکر کرد و گفت: از تمام عواملی که این ایده را عملی کردند و برای برگزاری آن تلاش نمودند، ممنونم و تشکر می‌کنم.

سرلک ادامه داد: به نظرم این ایده بسیار ارزشمند است و از آنجا که این روزها مردم نازنین ما در منزلشان حضور دارند، اتفاق خوبی است که برنامه‌های فرهنگی و هنری را ببینند.

سینا سرلک سپس از مدیرکل دفتر موسیقی وزارت ارشاد، محمد اللهیاری و همکارانش تشکر کرد و گفت: من در صفحه اینستاگرامم نیز گفتم که این اجرا را به پرستارانی که طی دو ماه گذشته زحمات بسیاری کشیده‌اند، همچنین  پزشکان و کلیه پرسنل زحمتکش کادر درمان و همه آنهایی که برای خدمت به مردم از جان خودشان مایه گذاشتند تقدیم می‌کنم و دست تک تک آن عزیزان را می‌بوسم.

سینا سرلک پس از اجرای قطعه‌اش با آنهایی که به تازگی طی ارتباط اینترنتی به دیدن کنسرت نشسته بودند نیز سلام و احوالپرسی کرد.

CYMERA_۲۰۲۰۰۴۰۸_۱۰۵۱۰۷

سرلک در ادامه از مخاطبان و هوادارانش خواست اعضای گروهش را تشویق کنند.

او سپس از تصویربرداران، صدابرداران و همه عوامل حاضر در سالن همایش‌های برج میلاد بابت حضور و زحماتشان تشکر کرد.

سینا سرلک پس از اجرای قطعاتی بازهم از حضور اعضای ارکسترش در کنسرت آنلاین تشکر کرد و به معرفی آنها پرداخت.

سرلک در ادامه کنسرت قطعات دیگری اجرا کرد و خطاب به  مخاطبان گفت: طبیعتا شرایط موجود برای ما نیز بسیار سخت و دشوار است؛ زیرا ما نیز از شما مردم هستیم و غریبه نیستیم و مانند شما زندگی می‌کنیم و مشکلات و فراز و نشیب‌های زندگی ما نیز شبیه زندگی شماست. بنابراین امیدوارم این روزها را زودتر طی کنیم.

این خواننده افزود: مراقب یکدیگر باشیم و شاید لازم است این روزها یکدیگر را بیشتر دوست بداریم قدر یکدیگر را بیشتر بدانیم.

CYMERA_۲۰۲۰۰۴۰۸_۱۰۴۸۵۰

سینا سرلک پس از اجرای قطعاتی با آرزوی بهترین‌ها برای مخاطبان و مردم، کنسرت آنلاینش را به پایان رساند.

گ‍فتنی است، با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهرداری تهران، خوانندگان موسیقی پاپ و برخی گروه‌ها از جمعه ۸ فروردین‌ لغالیت ۲۱ فروردین‌ماه در قالب برنامه نوروزخانه به اجرای کنسرت می‌پردازند. زمان برگزاری این کنسرت‌ها ساعت ۲۱:۰۰ هرشب است.

برج میلاد درمان سالن همایش شهرداری تهران مشکلات وزارت ارشاد ویروس کرونا دفتر موسیقی برج میلاد تهران مدیر کل دفتر موسیقی کنسرت آنلاین سالن‌ همایش‌های برج میلاد کووید 19 برنامه نوروزخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر