کد خبر: 891811 A

حواشی تلویزیون در شامگاه هشتم فروردین ماه؛

دروازبانی بهتاش فریبا در مقابل پرسپولیس و بازگشت بهبود، توضیحات علیخانی درباره پخش عصر جدید بدون تماشاگران همیشگی‌اش و علاقه بنیامین به تورج شعبانخوانی و اِنریکه ازجمله اتفاقات تلویزیون در روز گذشته بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شامگاه شنبه نهم فروردین ماه، بهتاش فریبا در سریال پایتخت دروازبان اول تیم نساجی مازندران شد و پدرش به تهران برگشت، عصر جدید بدون تماشاگر پخش شد و بنیامین بهادری از علاقه‌اش به تورج شعبان‌خوانی و انریکه گفت.

در جدیدترین قسمت پایتخت ۶ که شب گذشته روی آنتن رفت،‌ با مصدوم شدن دروازبان اول و دو اخطاره بودن دروازه‌بان دوم تیم نساجی مازندران، بهتاش فریبا به عنوان دروازبان اول برای بازی در مقابل پرسپولیس انتخاب شد.

همچنین در همین قسمت بهبود فریبا که به نوعی مشخص شد در سال‌هایی که همه فکر می‌کردند، از دنیا رفته در اسارت به سر می‌برده، به تهران بازگشت.

همراهی او با یک خانم غریبه این پیش‌فرض را به وجود آورده که بهبود ازدواج مجددی انجام داده است. البته برای مشخص شدن موضوع باید منتظر پخش ادامه قسمت‌های پایتخت باشیم.

همچنین شب گذشته تازه‌ترین قسمت برنامه عصر جدید روی آنتن رفت. این برنامه ۷ اسفند ماه و بدون حضور تماشاگران ضبط شده بود.

احسان علیخانی در توضیح به مخاطبان «عصر جدید» پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. متن این پست به این شرح است: «سلام رفقا! امیدوارم خوب باشین. ما ۶ قسمت مسابقه که در بهمن‌ماه ضبط کردیم، تموم شد با مدل ۲ قسمتی کردن هر مسابقه و پخش شد. از امشب، ۲ قسمت مسابقه فقط باقی مونده که در آخرین ضبط، ۷ اسفند ضبط کردیم بدون تماشاگر و بعدش ابلاغ وزارت بهداشت اومد برای منع تجمعات و سفرهای بین‌شهری و چون اکثر شرکت‌کننده‌های ما از اقصی‌نقاط ایران خودشون رو به لوکیشن برنامه می‌رسوندن، ضبط به طور کامل متوقف شد. بدون تماشاگر، حس و حال اجراها بی‌رمق‌تر شده ولی شرکت‌کننده‌های این ۲ قسمت خیلی خوبن‌! حتما تماشا کنین. ممنونم بابت لطف تک‌تک شما.

ما اگر شرایط، عادی بود و می‌تونستیم در اسفند ضبط کنیم، خیلی دستمون بازتر بود اما خب همه می‌دونیم که شرایط کشور و تمام دنیا تغییر کرده. بابت این همه انرژی به عصرجدید ممنونم و اگر مشکلی یا نکته‌ای بوده که دوستش نداشتین، من معذرت می‌خوام از شما. بچه‌های گروه تدوین عصرجدید، شبانه‌روز در تمام نوروز درگیر بودن. ممنونم و دمشون گرم.

خواهش می‌کنم خونه بمونین که زودتر همه با هم خلاص بشیم!»

CD9019F6-6C97-4DE2-8727-33E33C9E5E0D

در برنامه شب گذشته «دورهمی» نیز مهران مدیری میزبان بنیامین بهادری(خواننده) بود و با او درباره فعالیت‌های کاری و زندگی شخصی‌اش به گپ و گفتی دوستانه پرداخت.

بنیامین بهادری در بخشی از این گفتگو در پاسخ به اینکه طرفدار کدام خواننده ایرانی و خارجی است، گفت: به شدت به تورج شعبانخوانی علاقمند بودم و بسیار از ایشان تاثیر گرفتم. در بین خوانندگان خارجی نیز اِنریکه را دنبال می‌کنم.

ازدواج پایتخت پرسپولیس تلویزیون احسان علیخانی دعوای تنابنده با تلویزیون بالا گرفت دروازبانی بهتاش فریبا در مقابل پرسپولیس علاقه بنیامین به تورج شعبانخوانی و اِنریکه توضیحات علیخانی درباره پخش عصر جدید بدون تماشاگران همیشگی‌اش اعتراض به سانسور پایتخت ۶
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر