کد خبر: 891380 A

حواشی تلویزیون در شامگاه هشتم فروردین ماه؛

شامگاه جمعه هشتم فروردین ماه، اعتراض مجدد عوامل سریال پایتخت به سانسور این مجموعه و عصبانیت آریا عظیم‌نژاد از کشیدن کاریکاتورش ازجمله حواشی بود که در این روز تلویزیون با آن مواجه شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شامگاه جمعه هشتم فروردین ماه، اعتراض مجدد عوامل سریال پایتخت به سانسور این مجموعه و عصبانیت آریا عظیم‌نژاد از کشیدن کاریکاتورش ازجمله حواشی بود که در این روز تلویزیون با آن مواجه شد.

شب گذشته محسن تنابنده و آرش عباسی (نویسنده) نسبت به سانسور سریال پایتخت واکنش نشان دادند.

محسن تنابنده در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «میان پایتخت ما و پایتختی که می‌بینید، تفاوت از زمین تا آسمان است. حتی نسخه سانسور شده را هم سانسور می‌کنند.»

56517ABA-9C2F-4420-AC21-0EC5B3C7BC56

آرش عباسی نیز در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «دقیقا هرجایی که می‌بینم دیالوگ‌های پایتخت حذف شده،‌ زمانی به خودم میام که تیتراژ آخر داره پخش می‌شه. سانسور مثل خون در رگ ما جاری است. نویسنده به‌طور ذاتی آموخته است که برای روی صحنه رفتن، روی پرده رفتن یا روی صحنه رفتن اثرش، خودش باید و باید و باید اولین سانسورچی باشد. دو راه بیشتر هم ندارد. یا باشد یا کار نکند. ما راه دوم را نرفتیم، برای همین راه اول را با همه‌ی زخم‌هایش انتخاب کردیم. پس به این زخم نمک نپاشید.»

8C1A2EED-42CF-430C-8185-88530F67E8C1

همچنین در برنامه عصر جدید که شب گذشته از شبکه سه سیما روی آنتن رفت، شرکت‌کننده‌ای به نام محمد پوررضا از داوران برنامه پرسید که اگر به حرفه فعلی خود مشغول نبودند، چه حرفه دیگری را انتخاب می‌کردند. سپس به کشیدن کاریکتور آنها پرداخت.

آریا عظیمی‌نژاد که بعد از تمام شدن کاریکاتور تا حدودی از اثر ارائه شده ناراضی بود در صحبت‌هایی گفت: «در این اثر می‌توان شباهت من با خانم نونهالی را دید. البته بحث این نیست، به هر حال کلیتی وجود دارد. فکر کنید ما نیستیم و این اثر را خارج از فضای عصر جدید به شخص دیگری نشان دهید. فکر نمی‌کنم کسی متوجه می‌شد که ما هستیم. علاوه بر این ما در زمینه کاریکاتور خیلی اتفاقات خوب و درخشان دیدیم.»

پایتخت تلویزیون زمین کاریکاتور سانسور دعوای تنابنده با تلویزیون بالا گرفت حتی نسخه سانسور شده را هم سانسور می‌کنند عصبانیت داور عصر جدید از کشیدن کاریکاتورش حواشی تلویزیون در شامگاه هشتم فروردین ماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر