کد خبر: 891369 A

روز شنبه نهم فروردین، شبکه‌های سیما میزبان سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امروز (شنبه نهم فروردین) شبکه‌های سیما میزبان سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته شده‌اند.

امسال نیز به رسم سال‌های گذشته، تلویزیون در نوروز برای مخاطبان خود مجموعه‌های متنوعی را در نظر گرفته است. «پایتخت ۶»، «کامیون»، «دوپینگ» و «میان‌بر» چهار سریالی هستند که در ایام نوروز از آنتن شبکه‌های یک، دو، سه و پنج پخش می‌شود.

به این ترتیب روز شنبه نهم فروردین، ساعت ۲۲ قسمت نهم سریال «پایتخت ۶» از شبکه یک، ساعت ۲۱ قسمت نهم سریال «کامیون» از شبکه دو و همچنین ساعت ۲۰ قسمت دوازدهم سریال «دوپینگ» از شبکه سه پخش می‌شود. سریال «میان‌بر» هم که از مدتی پیش پخش خود را از شبکه پنج سیما آغاز کرده، ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود.

همچنین روز شنبه نهم فروردین ساعت ۹:۳۰ صبح فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان این اثر که سال ۹۷ ساخته شده آمده است: این فیلم روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران بوده که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود. این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آنها رقم می‌خورد. این فیلم براساس داستان واقعی عبدالحمید ریگی و همسرش فائزه منصوری است.

هوتن شکیبا، الناز شاکردوست، شبنم مقدمی، پدرام شریفی، آرمین رحیمیان ازجمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین در این روز فیلم سینمایی «شکلاتی» که در ژانر کمدی خانوادگی ساخته شده، ساعت ۱۷ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

از دیگر فیلم‌های سینمایی که در این روز از تلویزیون پخش می‌شود می‌توان به فیلم سینمایی «فرا سرعت» به کارگردانی ایچیرو هاسومی ساعت ۱۵:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود. این اثر که محصول سال ۲۰۱۸ کشور ژاپن بوده در ژانر ورزشی حادثه‌ای تولیده شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: آتسوشیرو هیاما یک تعمیرکار و مهندس خودرو در شرکت مسابقاتی سوپیکا است. نائوزومی هیاما برادر کوچکتر آتسوشیرو نیز یک فرد دردسرساز بوده که راننده‌ی جوان مستعدی در خدمت شرکت مسابقاتی سوپیکاست. او امیدوار است به مسابقات رالی قهرمانی جهان ترقی کند. این دو برادر همیشه بر سر رانندگی بی‌پروای نائوزومی نزاع می‌کنند و به همین دلیل جو ناخوشایندی شروع به وجود آمدن در تیم می‌کند. یک روز ...

ماساهیرو هیگاشیدی، مکنیو، آئویی موریکاوا، تاکومی کیتامورا، کیتا ماچیدا و کوتارو یوشیدا ازجمله بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

از شبکه پنج سیما هم در این روز ساعت ۱۳:۳۰ فیلم سینمایی «پاستاریونی» روی آنتن می‌رود. این فیلم که در ژانر طنز تولید شده و محصول سال ۹۷ سینمای ایران است.

تلویزیون ریگی ژاپن فیلم های سینمایی نوروز فیلم‌های سینمایی تلویزیون در نهمین روز از فروردین از عبدالمالک ریگی در «شبی که ماه کامل شد» تا کمدی «پاستاریونی»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر