کد خبر: 890684 A

حواشی تلویزیون در شامگاه شش فروردین ماه؛

شامگاه چهارشنبه شش فروردین ماه، بهبود فریبا در مجموعه پایتخت زنده شد، برنامه دورهمی میزبان پژمان جمشیدی بود که در آن ادعای علی انصاریان درباره خسیس بودن خود را رد کرد. همچنین آریا عظیمی‌نژاد به یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه عصر جدید قول داد که او را به عنوان بازیگر به پروژه‌های فیلم و سریال معرفی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شامگاه چهارشنبه شش فروردین ماه، بهبود فریبا در مجموعه پایتخت زنده شد، برنامه دورهمی میزبان پژمان جمشیدی بود که در آن ادعای علی انصاریان درباره خسیس بودن خود را رد کرد. همچنین آریا عظیمی‌نژاد به یکی از شرکت‌کنندگان در برنامه عصر جدید قول داد که او را به عنوان بازیگر به پروژه‌های فیلم و سریال معرفی کند.

شب گذشته مجموعه پایتخت ۶ بعد از بازگشت نقی معمولی از حج، آبستن اتفاقات تازه‌ای بود. مهمترین اتفاقی که در این قسمت رخ داد، برگشتن بهبود فریبا به داستان این مجموعه بود. در پایان این قسمت بهبود به صورت تصویری با نقی معمولی ارتباط برقرار کرد و مشخص شد که او زنده است.

پیش از این و در فصل‌های قبلی مجموعه پایتخت خبر رسیده بود، بهبود فریبا که ایفای شخصیت محیط‌بان را برعهده داشت در خارج از کشور فوت کرده است.‌

یکی از شرکت‌کنندگان برنامه عصر جدید که شب گذشته روی آنتن رفت، سجاد نام داشت که جوانی ۲۱ ساله و متقاضی بازیگری بود. سجاد به گونه‌ای برنامه خود را اجرا کرد که مورد تحسین داوران و مردم حاضر در استودیو قرار گرفت.

در پایان این اجرا آریا عظیمی‌نژاد گفت که قبل از آغاز ضبط فصل جدید برنامه عصر جدید با یکی دو نفر از دوستان تهیه‌کننده‌ای که چندین سریال را در دست دارند،‌ شرط کردم که اگر استعدادی در صحنه عصر جدید دیدم که قابلیت این را دارد که حضور داشته باشد و بتواند پیشرفت کند، حتما آنها را به آن سریال‌ها معرفی کنم و آنها هم از صمیم قلب پذیرفتند که این اتفاق رخ دهد. فکر کنم سجاد یکی از کسانی است که می‌تواند این کار را انجام دهد.  

علاوه بر این موارد شب گذشته برنامه دورهمی میزبان پژمان جمشیدی (فوتبالیست سابق و بازیگر کنونی) بود. در این برنامه مهران مدیری در سخنانی گفت که افراد مختلفی به او خبر داده‌اند که پژمان جمشیدی به شدت خسیس است. پژمان جمشیدی که ابتدا جا خورده بود، پاسخی ارائه نداد اما بعد که مشخص شد این نقل قول از علی انصاریان به مهران مدیری رسیده است، با خنده گفت: خیالم راحت شد، چون شخص موجهی این حرف را نزده است و فکر نمی‌کنم کسی حرف او را باور کند.

پایتخت تلویزیون علی نصیریان فوت سریال های تلویزیونی تماس تصویری بهبود فریبا و نقی معمولی قول آریا عظیمی‌نژاد برای معرفی بازیگر عصر جدید به سریال‌های تلوی ماجرای خسیس بودن پژمان جمشیدی از زبان علی انصاریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر