کد خبر: 890296 A

پنجم فروردین برنامه دورهمی میزبان یکتا ناصر بود که از ترس‌هایش و همچنین خاطرات دوره کودکی‌اش گفت و بازیگران پایتخت ۶، به سانسور این سریال اعتراض کردند. در عصر جدید هم احسان علیخانی از بیرانوند خواست تا آرزوی یکی از شرکت‌کنندگان مسابقه را برآورده کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیشب (سه‌شنب پنجم فروردین) برنامه دورهمی میزبان یکتا ناصر بود که از ترس‌هایش و همچنین خاطرات دوره کودکی‌اش گفت و بازیگران پایتخت ۶، به سانسور این سریال اعتراض کردند. در عصر جدید هم احسان علیخانی از بیرانوند خواست تا آرزوی یکی از شرکت‌کنندگان مسابقه را برآورده کند.

photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۵_۰۰-۱۴-۳۷

پست اینستاگرامی بهرام افشاری- سریال پایتخت ۶

بازیگران سریال پایتخت ۶ در شبکه‌های اجتماعی‌شان از سانسور این سریال گلایه کردند. احمد مهرانفر بازیگر نقش «ارسطو عامل» در اینستاگرام خود نوشت: «امان از سانسور با این وجود ما باز هم در خانه می‌مانیم» بهرام افشاری هم که نقش «بهتاش» را در این سریال ایفا می‌کند هم در اینستاگرامش با انتشار عکسی از خود نوشت: «لطفا خواهشا آنقدر سانسور نکنید من دیگه رررردددد دادم»

photo_۲۰۲۰-۰۳-۲۵_۰۰-۱۴-۳۴

پست اینستاگرامی احمد مهرانفر- سریال پایتخت ۶

همچنین در بخشی از قسمت پنجم این سریال، نقی معمولی (با بازی محسن تنابنده) که از مکه برگشته و سرش شکسته بود، درباره علت شکستگی سرش گفت: در رمی جمرات خیلی رفتم جلو تا سنگ را دقیق به منزل شیطان بزنم، پشت سرم چند پیرمرد ایستاده بودند اما چون ضرب دست‌شان و زورشان کم بود سنگ را از پشت به کله من زدند» ارسطو عامل هم در جوابش گفت: «پس به شیطان واقعی سنگ زدند»

فیلم- سریال پایتخت ۶

برنامه «عصر جدید» هم میزبان دو معلول به نام‌های یدالله غلامی و احمد بابایی بود که با توپ حرکات نمایشی انجام می‌دادند. یکی از آن دو پس از اجرای برنامه گفت آرزو دارد که بتواند به علیرضا بیرانوند (دروازه‌بان پرسپولیس) پنالتی بزند. احسان علیخانی هم رو به دوربین از بیرانوند خواست تا هماهنگی‌هایی انجام دهد و یک روز این فرد بتواند سر تمرین‌های پرسپولیس حاضر شده و به آرزویش برسد.

فیلم- عصر جدید

یکتا ناصر هم شب گذشته مهمان برنامه «دورهمی» بود و در آن خاطرات جالبی از کودکی‌اش تعریف کرد. یکی از این خاطرات این بود که در کودکی موهای عروسک خواهرش را کوتاه کرده و خواهرش تا ۱۸ سالگی منتظر بوده تا بالاخره موهای عروسکش دوباره بلند شود! همچنین ناصر در این برنامه به مهران مدیری گفت که از فیلم‌های وحشتناک بسیار می‌ترسد به‌طوری‌که حتی از دیدن سی‌دی این فیلم‌ها هم وحشت دارد!

مهران مدیری حاشیه سانسور دورهمی یکتا ناصر احسان علیخانی علیرضا بیرانوند پایتخت ۶ عصر جدید پایتخت 6 سانسور شد ترس بزرگ یکتا ناصر چیست؟ اعتراض بازیگران پایتخت به سانسور سریال درخواست احسان علیخانی از علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر