کد خبر: 889316 A

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد گفت: باتوجه به لغو سفرهای نوروزی، مردم می‌توانند جاذبه‌های گردشگری یزد ر ادر فضای مجازی دنبال کنند.

به گزارش ایلنا، سیدمصطفی فاطمی (مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد) با اشاره به راه‌اندازی پویش «یزد را مجازی ببینید» گفت: در شرایط ویژه نوروز امسال و در خانه ماندن مردم، با راه‌اندازی این پویش جاذبه‌های گردشگری یزد را به‌صورت مجازی معرفی خواهیم کرد.

او افزود: به‌منظور گسترش گردشگری مجازی در این ایام، فیلم‌هایی از جاذبه‌های گردشگری یزد و شهرستان‌ها آماده‌شده و در فضای مجازی قابل‌دسترسی است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد اظهار داشت: امکان مشاهده اماکن تاریخی یزد به‌صورت تصاویر ۳۶۰ درجه‌ای در نقشه گوگل نیز فراهم‌شده و قابل‌مشاهده است.

او افزود: فعالان و علاقه‌مندان به گردشگری یزد هم می‌توانند ویدئوی یک تا پنج‌دقیقه‌ای از مجموعه یا جاذبه‌های گردشگری شهر خود شد تهیه کنند و از این طریق آن‌ها را معرفی کنند.

فاطمی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند ویدئوهای خود را به نشانی http://yazdcity.ir/majazi و یا به شماره ۰۹۹۱۳۷۰۹۸۷۰ در فضای مجازی ارسال کنند.

یزد مجازی به یزد سفر کنید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر