سرخط خبرها:
کد خبر: 888870 A

قسمت اول مجموعه تلویزیونی پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم پخش شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، قسمت اول فصل ششم مجموعه تلویزیونی  پایتخت شب گذشته جمعه (اول فروردین) از شبکه اول سیما پخش شد. اولین قسمت این مجموعه به معرفی شخصیت‌های قسمت ششم پرداخت. کنایه نقی معمولی (محسن تنابنده) به حسن روحانی درباره گران شدن قیمت بنزین و همچنین نمایش زیاد آگهی در میان پخش سریال از دیگر نکات قابل توجه پخش قسمت اول این مجموعه بود. تعداد آگهی‌های بین سریال به اندازه‌ای زیاد بود که تعدادی از  مخاطبان در فضای مجازی به این مسئله واکنش نشان دادند و نوشتند که تلویزیون آگهی پخش کرد و در میانه‌اش کمی هم سریال پایتخت را نشان داد.

فصل ششم مجموعه تلویزیونی پایتخت 6 به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی الهام غفوری با طراحی و بازی محسن تنابنده، ریما رامین‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی، عطیه جاوید، سلمان خطی، ابوالفضل رجبی، غلامعلی رضایی ساخته شده است.

قسمت اول برنامه دورهمی نیز شب گذشته با اجرای مهران مدیری پخش شد و بهنام بانی مهمان ویژه این برنامه بود. بهنام بانی در این برنامه علاوه بر اجرای قطعاتی از ترانه‌های خود درباره زندگی شخصی صحبت کرد.

حجم ویدئو: 11.50M | زمان ویدئو: 00:01:10
از کنایه پایتخت به حسن روحانی تا اجرای بهنام بانی در دورهمی +وید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر