کد خبر: 888624 A

سیدپرویز فتاح می‌گوید که قصدی نامزدی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال 1400را ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ویژه‌برنامه نوروزی صداوسیما به نام اتفاق نود و نه شب گذشته (پنجشنبه 29 اسفند) پخش شد. در این برنامه به دلیل اینکه همزمان شده بود با سالروز شهادت امام موسی کاظم(ع) هیچ آیتم  طنزی پخش نشد و سینا سرلک و چند خواننده دیگر قطعاتی را اجرا کردند. همچنین بخش‌هایی از برنامه را نجم‌الدین شریعتی اجرا کرد.

در برنامه شب گذشته سیدپرویز فتاح به عنوان مهمان ویژه حضور داشت. وی طی سخنانی با اشاره به برنامه‌ای که در شبکه پنح حاضر شده بود، گفت: من برای حرف‌هایی که به دلاوری مجری آن برنامه زدم، همین‌جا جلوی دوربین و مردم عذرخواهی می‌کنم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی درباره نامزد شدن خود در انتخابات 1400 گفت: من دوست صمیمی شهید سلمیانی بودم و همشهری و هم‌نفس شهید باکری بودم و خیلی از دوستان من جلوی چشم من شهید شدند و من نیز آرزوی شهادت دارم و عاشقانه دوست دارم فدای مردم بشوم.

وی ادامه داد: بالاترین افتخار این است که نوکر مرم باشیم و هر جا را که به دست ما دادند، بتوانیم آن را بالا ببریم ولی اصلا قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را ندارم.

در بخشی دیگر از این برنامه یک پیرمرد کفاش به نام عمو شمس‌الله که از درآمد خودش برای مردم دستکش می‌خرید، در برنامه حضور یافت. بعد از رفتن این کفاش هدایای نقدی زیادی برای وی در این برنامه جمع‌آوری شد تا دیگر از درآمد خودش برای مشتریانش ماسک نخرد.

همچنین عین‌الله جهانی (معاون اجتماعی راهور ناجا) مهمان دیگر این برنامه بود که گفت: متاسفانه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته تغییر محسوسی در مسافرت‌های نوروزی شاهد نبودیم و حدود 60 درصد سفرها در حال انجام است و این مسئله علارغم راه‌اندازی پویش در خانه بمانیم، انجام شده است.

وی ادامه داد: وضعیت جاده‌ها به شدت نگران‌کننده است و این وضعیتی که امروز حاکم است ناشی از عدم توجه و بی‌اطلاعی است.

در بخش دیگری از این برنامه تعدی از صاحبان مجتمع‌های تجاری حضور پیدا کرده و اعلام کردند که به مدت دو ماه اجاره مستاجران خود را بخشیدند.

شهاب مرادی، لیندای کیانی، میلاد کی مرام و فرشته کریمی از دیگر مهمانان برنامه شب گذشته بودند.

حجم ویدئو: 6.41M | زمان ویدئو: 00:00:35
کرونا سید پرویز فتاح از ارزوی شهادت فتاح تا عدم کاهش سفرهای نوروزی رشید پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر