کد خبر: 877450 A

پیمان خازنی (آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی) به اتفاق شمس لنگرودی (شاعر معاصر) در پروژه‌ای مشترک با هم همکاری می‌کنند.

به گزارش ایلنا، پیمان خازنی (آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی) و شمس لنگرودی شاعر معاصر در پروژه‌ای مشترک با هم همکاری می‌کنند.

پیمان خازنی با اعلام خبر همکاری‌اش با شمس لنگرودی، گفت: این روزها پروژه‌ای مشترک را با جناب شمس لنگرودی شروع کرده‌ایم که پیش تولید این پروژه از ماه‌ها پیش و طی نشست‌ها و گفت‌وگوهای متعدد آغاز شده بود.

خازنی درباره این همکاری تاکید کرد: جزئیات این همکاری را در آینده بیشتر تشریح می‌کنیم، اما تاکید می‌کنم که این همکاری می‌تواند راه‌های تازه‌ای پیش روی همه شاعران گرانقدری که علاقه به حضور موسیقی در هنرشان دارند، باز کند.

شمس لنگرودی از شاعران معاصر  است و در عرصه‌ تحقیق و پژوهش؛ کتاب ماندگار «تاریخ تحلیلی شعر نو» در چهار جلد را تالیف کرده است. شمس لنگرودی تاکنون در چند فیلم سینمایی نیز ایفای نقش کرده است.

پیمان خازنی نیز علاوه بر تصنیف‌سازی و ساخت موسیقی فیلم، دو آلبوم در عرصه‌ پیوند مستقیم شعر و موسیقی به نام «کجاست خانه‌ باد» و «همه‌ کاشی‌ها» را روانه‌ بازار کرده است.

کتاب موسیقی وزارت ارشاد آلبوم کنسرت پژوهش پیمان خازنی شمس لنگرودی آهنگ بنیاد رودکی خانه موسیقی دفتر موسیقی شعر نو تک آهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر