کد خبر: 871929 A

«تااون» به نویسندگی و کارگردانی هادی حوری در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، «تااون» عنوان تازه‌ترین نمایش از گروه آدمک به کارگردانی هادی حوری است که از اول اسفندماه سال جاری هر شب ساعت 21:30 در تماشاخانه دیوارچهارم به صحنه می‌رود.

هادی حوری پیش از این نمایشهای «ماشینری»، «نقد حال»، «فانوسهای تاریک»،«سیه نامه باستان»، «کنسرت قورباغه‌ها» را به صحنه برده و همزمان با نمایش «تااون» نمایشنامه «ترسا» به قلم حوری به کارگردانی علی امینی‌پور در کالیفرنیا روی صحنه می‌رود.

در خلاصه نمایش آمده است: نمایش «تااون» از تاثیر کتاب و خرد بر جامعه پیرامونی می‌گوید. از اینکه آگاهی پاک، چگونه میتواند بر دیگران تاثیر بگذارد و زندگی آنها را تغییر دهد. از اینکه کتاب چگونه میتواند نور امید را حتی در مغاک آلوده و تاریک موش‌ها نیز بتاباند و روشن کند.

نمایش «تااون» از امید می‌‌گوید. امید به ماندن و ایجاد تغییر. امید به ماندن و انتظار زایش بینایی. امید به چشم‌هایی که می‌بینند و دل‌هایی که شهامت پذیرفتن تغییر و آگاهی را دارند. نمایش تا اون از تابیدن نور دانش و خرد در تاریکی می‌گوید.

بازیگران «تااون» عبارتند از: هژیر سام احمدی، شیما پروهان، شیوا ترابی، سعید جاودان، علی رجایی، بهروز سروعلیشاهی، محمدمهدی کیان، عیسی محمدی ، علیرضا موسوی، آیلار نوشهری، نساء یوسفی، ریحانه ادراکی، میثم پاکدامن، فاطمه حاجی‌حسنی، دیاکو حسامی، هلیا حمیدی، مریم شایسته، نگار شهبازی، مجید صدخسروی و مهدی مرتضوی

مدیرگروه وطراح صحنه و لباس: هلیا میرهادی؛ مدیر اجرایی: علی روانبد؛ دستیار کارگردان: مهلا قدوسی، گریم و ساخت ماسک: زهره صمغ‌آبادی؛ عکاس: احسان زارع، پریسا کامیاب؛ ساخت تیز: علی روانبد، احسان زارع و مدیر روابط عمومی و تبلیغات: محمد لهاک.

«تااون» از اول اسفند 1398 ساعت 21:30 در تماشاخانه دیوار  چهارم واقع در میدان فلسطین ، خیابان طالقانی غربی ، بین خیابان سرپرست و فریمان ، پلاک 544 به روی صحنه‌ می‌رود. درگاه تهیه بلیت این نمایش به زودی در تیوال قابل دسترس خواهد بود.

دیوار چهارم تااون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر