کد خبر: 871785 A

دومین میز گرد تخصصی با عنوان "نکات کلیدی استارت آپ های گردشگری" در غرفه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، دومین میز گرد تخصصی با عنوان "نکات کلیدی استارت آپ‌های گردشگری" عصر روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه با حضور اساتید و فعالان صنعت گردشگری در غرفه اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تهران واقع در سالن ۴۱ برگزار شد.

پرهام جانفشان (مدیر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران) با بیان اینکه بسیاری از خدمات گردشگری نظیر رزو محل اقامت، خرید بلیت، تورهای مجازی و اطلاعات سفر امروز بر پایه استارت آپ در حال عرضه است، گفت: در بازار رقابتی صنعت گردشگری تاسیساتی موفق به ادامه حضور و رشد خواهند بود که از فناوری‌های نوین در عرضه خدمات خود استفاده کنند.

او گفت: لزوما شروع به کار هر استارت آپی در صنعت گردشگری دلیل بر موفقیت آن نخواهد بود و استارت آپ‌ها باید ضمن بهره گیری از خلاقیت و نو آوری بر اساس نیاز گردشگران خدمات خود را  تعریف و عرضه کند.

او افزود: در این میز گرد اساتید و دانشجویان گردشگری در خصوص علل موفقیت و یا شکست استارت آپ‌هایی که در چند سال گذشته در سطح جهانی و ملی  وارد صنعت گردشگری  شدند بحث و گفت گو کردند.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران تبادل اطلاعات و دانش در بین اساتید و فعالین صنعت گردشگری را رمز موفقیت و توسعه گردشگری کشور دانست و افزود: یکی از اهداف این میزگردها در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ترویج فرهنگ گفتمان سازنده بین اساتید و شاغلین در صنعت گردشگری است.

استارت‌ آپ‌های گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر