کد خبر: 870094 A

بیش از ۴۸۵ نفر به تماشای ۴ نمایش بخش «به علاوه فجر» سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در عمارت نوفل‌لوشاتو نشستند.

به گزارش ایلنا، عمارت نوفل‌لوشاتو با ۴ اثر در بخش «به علاوه فجر» سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر حاضر شده بود که این ۴ اثر با ۸ نوبت اجرا، میزبان ۴۸۵ نفر تماشاگر بودند.

نمایش‌های «مانداب»، «مثل خاراندان زخم بعد از خوب شدن»، «در انتظار گودو» و «عباس» چهار نمایشی بودند که در عمارت نوفل‌لوشاتو و در بخش به‌علاوه فجر روی صحنه رفتند. از این ۴ اثر، تنها نمایش «عباس» در بخش غیررقابتی بوده و ۳ اثر دیگر در بخش مسابقه فجر شرکت داشتند.

از ۴۸۵ بلیت ارائه شده به تماشاگران این چهار نمایش، ۳۶۰ بلیت خریداری و ۱۲۵ بلیت مهمان صادر شده است.

در تیزری که به پیوست خبر آمده، با شهرام کرمی (مدیرکل هنرهای نمایشی) و همچنین نادر برهانی‌مرند (دبیر جشنواره) درباره کیفیت برگزاری به‌علاوه فجر و ویژگی‌های این بخش گفتگو شده است.

نمایش‌های عمارت نوفل‌لوشاتو در بخش به‌علاوه فجر، میزبان چهره‌های هنری و همچنین مدیران و برگزارکنندگان جشنواره و اداره‌کل هنرهای نمایشی مانند شهرام کرمی، نادر برهانی‌مرند، حجت‌الاسلام و المسلمین بهداروند و داوران جشنواره بود.

حجم ویدئو: 13.03M | زمان ویدئو: 00:02:00
فیلم شهرام کرمی تیزر آمار فروش بخش به علاوه فجر نادر برهانی‌مرند سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر عمارت نوفل‌لوشاتو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر