کد خبر: 869921 A

پوریا اخواص قطعه‌ای را در دسترس مخاطبان قرار داده که «صدای باران باش» نام دارد. این اثر اولین قطعه از پروژه مشترک بهنام ابولقاسم، پوریا اخواص و علیرضا کلیایی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، پوریا اخواص (خواننده موسیقی ایرانی) به تازگی یکی از قطعات آلبوم «همیشه، لحظه‌ی باران» را منتشر کرده است.

نام اثر منتشر شده پوریا اخواص «صدای باران باش» است و بهنام ابولقاسم آهنگسازی آن را به عهده داشته و علیرضا کلیایی شعر آن را سروده است.

«صدای باران باش» اولین قطعه از پروژه مشترک بهنام ابولقاسم، پوریا اخواص و علیرضا کلیایی است. این پروژه در آینده‌ای نزدیک به شکل اجرای زنده و انتشار آلبومی تحت عنوان «همیشه، لحظه باران» ادامه خواهد داشت.

پوریا اخواص را علاقمندان موسیقی به واسطه همکاری طولانی مدت با گروه «هم‌آوایان» به سرپرستی حسین علیزاده، می‌شناسند. اخواص سابقه همکاری با ارکستر موسیقی ملی به رهبری فریدون شهبازیان، گروه خورشید به سرپرستی مجید درخشانی، ارکستر مجلسی رسا به رهبری بهنام ابولقاسم (با اجرای آثاری از فردین خلعتبری) را در کارنامه دارد. از دیگر گروه‌هایی که اخواص با آن‌ها همکاری داشته می‎توان به صنم، نیستان، بحرِ نور و همنوازان حصار اشاره کرد. «سرود مرد سرگردان»، «به یاد لطفی»، «غمنومه فریدون»، «عشقیم گل» و «این هم حکایتی است» هم از جمله آلبوم‌هایی است که با صدای  اخواص در بازار موسیقی موجود است.

آلبوم «همیشه، لحظه‌ی باران»با سرمایه گذاری علیرضا غلامی و حمایت مالی مجموعه سون‌بیسترو تولید شده است.

«صدای باران باش»  با صدای پوریا اخواص را اینجا بشنوید و دانلود کنید؛

حسین علیزاده موسیقی وزارت ارشاد فردین خلعتبری فریدون شهبازیان دفتر موسیقی پوریا اخواص موسیقی ایرانی بهنام ابولقاسم آلبوم همیشه، لحظه باران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر