کد خبر: 860212 A

هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی آثارشان را برای حمایت از سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان به فروش گذاشتند.

به گزارش ایلنا،‌ هنرمندان و خریداران آثار هنری در پی اقدام خیرخواهانه، دست در دست هم به کمک سیل سیستان بلوچستان آمده‌اند و تعدادی از آثار هنری با همکاری هنرمندان و مجموعه‌داران این آثار جمع‌آوری شده که از سوی گالری «آرتیبیشن» برای معاوضه با اقلام ضروری درخواست‌ شده از طرف مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان آماده فروش شده است.

خریداران و خیرانی که مایل به کمک‌رسانی به این مناطق هستند، می‌توانند بعد از دیدن آثار برای خرید این آثار اقلام مورد نیاز را تهیه و به آدرس گالری آرتیبیشن واقع در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی‌روشن(کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان قندی(دریا)، پلاک ۶ (تلفن: ۲۲۹۲۲۵۳۸) ارسال کنند و آثار مورد علاقه خود را دریافت کنند.

همچنین خریدارانی که امکان خرید اقلام را ندارند می‌توانند با پرداخت وجه به ارزش کالاهای درج شده در بخش توضیحات اثر، اثر هنری مورد نظر خود را دریافت کنند. همچنین هنرمندان و مجموعه‌دارانی که مایل به اهدا و ارایه آثار خود در این نمایشگاه هستند از طریق شماره ۰۹۹۲۷۹۴۳۱۵۹ می‌توانند تصاویر و اطلاعات آثار خود را اعلام کنند.

هنرمندان عرصه هنرهای تجسمی سیل زدگان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر