کد خبر: 859315 A

بنیاد اکبر رادی و ستاد برگزاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، به منظور همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان پرواز هواپیمای ایران-اوکراین و مردم، با انتشار بیانیه‌ای، برگزاری این رویداد را به تعویق انداخت.

به گزارش ایلنا، بنیاد اکبر رادی و ستاد برگزاری دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی، به منظور همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان پرواز هواپیمای ایران-اوکراین و مردم با انتشار بیانیه‌ای، برگزاری این رویداد را به تعویق انداخت و به زمان دیگری موکول کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

«به نام خداوند قلم و زیبایی

 اینک که در آستانه برگزاری دومین دوره جشنواره تئاتر اکبر رادی هستیم، باتوجه به جریحه‌دار شدن افکار عمومی و هموطنان عزیز به دلیل حادثه دلخراش پرواز هواپیمای ایران- اوکراین و داغدار شدن خانواده‌های سرنشینان این پرواز، برای اظهار همدردی با این خانواده‌ها و مردم، بنیاد اکبر رادی و ستاد برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی تصمیم بر آن گرفت تا همچون گذشته در کنار مردم باشد و در سوگ خانواده‌های داغدیده، همراه و شریک بماند و برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی را به زمانی دیگر موکول کند.

از این روی نیز این بنیاد و ستاد برگزاری دومین جشنواره‌ تئاتر اکبر رادی از همه شرکت‌کنندگان و حامیان خود پوزش می‌طلبد و امیدوار است این جشنواره با همراهی مخاطبان خود در زمان دیگری برپا شود.‌

بنیاد اکبر رادی و ستاد اجرایی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی

۲۲ دی ماه ۱۳۹۸ - تهران»

بنیاد اکبر رادی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی هواپیمای اوکراینی دومین جشنواره تئاتر اکبر رادی به تعویق افتاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر