کد خبر: 858590 A

یکی از دبیران دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در اینستاگرام خود از عدم ادامه همکاری داوران و دبیر این بخش با این جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در پی معرفی داوران ۱۰ رشته ‌هنری بخش مسابقه دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با نام طوبای زرین، دبیر و داوران حوزه تصویرگری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر از ادامه همکاری با جشنواره انصراف دادند.

8

علی هاشمی شهرکی در اینستاگرام خود نوشت:

با عرض تسلیت حضور هم‌میهنان گرامی و به رسم همدردی با بازماندگان حوادث اخیر، بدین وسیله اعلام می‌داریم که به دلیل تالمات روحی قادر به ادامه همکاری با جشنواره نیستیم.

دبیر و داوران حوزه تصویرگری دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر

مهنوش مشیری دبیر رشته تصویرسازی و علی هاشمی شهرکی، علی خدایی و پیمان رحیمی زاده داوران این رشته در دوازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر بودند.

کیانوش غریب پور (مدیر هنری جشنواره هنرهای تجسمی فجر) نیز با انتشار پستی در اینستاگرام خود نوشت: به طاقتی که ندارم، کدام بارکشم؟

او در این پست، عکسی منتشر کرده است که در آن روی سمت مدیر هنری جشنواره هنرهای تجسمی فجر خط قرمز کشیده است.

1

سیف‌الله صمدیان نیز در گفتگو با ایلنا، با اعلام انصراف داوران بخش عکس جشنواره تجسمی فجری گفت: در رشته عکاسی کیارنگ علائی، شهریار توکلی و من داور بودیم که همه ما از ادامه همکاری انصراف دادیم.

ابراهیم حقیقی (دبیر دوازدهمین جشنواره هنر‌های تجسمی فجر) نیز در اینستاگرام خود با نوشتن متنی،‌ انصراف خود از این جشنواره را اعلام کرد.

متنی که حقیقی در اینستاگرام خود منتشر کرده، به شرح زیر است:

یاران ناشناخته‌ام، چون اختران سوخته چندان به خاک تیره فرو ریختند سرد که گفتی دیگر، زمین، برای همیشه، شبی بی‌ستاره ماند.

با پوزش و احترام به هنرمندان، داوران، دبیران و همکاران مهربانی که در جشنواره تجسمی فجر در کنار هم بودیم و کار‌ها کردیم و دیگر نیستیم. با چشم اشکبار و رنج غمبار از دست رفتن هموطنان و فرزندان بلند قامتمان و با روحی آزرده، من هم بی‌یاری شما، در فضای تلخکامی و دروغ، ناتوانم از برگزاری جشنواره‌ای که قرار بود نشان شادمانی باشد و پیوند. چراکه شادمان نیستم و نیستیم.

تصویرسازی رشته تصویرسازی جشنواره تجسمی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر