کد خبر: 858231 A

فراخوان نخستین جشنواره عکس «عکاسان هنر اول» با موضوع معرفی آثار برتر عکاسان عرصه موسیقی منتشر شد.

به گزارش ایلنا، فراخوان نخستین جشنواره عکس «عکاسان هنر اول» با موضوع معرفی آثار برتر عکاسان عرصه موسیقی منتشر شد.

این جشنواره که به همت پایگاه خبری «آوا تصویر» و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می شود به معرفی آثار برتر عکاسانی می‌پردازد که اجرای آثار موسیقی را به تصویر کشیده‌اند. در فراخوان منتشر شده، آزاد بودن حضور برای تمامی عکاسان فعال در حوزه موسیقی برای شرکت در این جشنواره، عدم محدودیت سال تولید اثر، مالک بودن ارسال کننده اثر و ارسال حداکثر 10 فریم عکس،  از شرایط شرکت در  این جشنواره اعلام شده است.

متقاضیان شرکت در این جشنواره تا 30 بهمن‌ماه سال جاری فرصت دارند آثار خود را از طریق ایمیل و سایت به آدرس‌ info@avatasvir.ir- festival.avatasvir.ir ارسال کنند. علاقمندان این جشنواره می‌توانند جهت اطلاع از سایر شرایط شرکت  در جشنواره مذکور به آدرس https://festival.avatasvir.ir/ مراجعه کنند.

نخستین جشنواره «عکاسان هنر اول» به همت پایگاه خبری «آوا تصویر» و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، با هدف تبیین جایگاه و نقش موثر عکاسان خبری رسانه‌های مختلف در معرفی، رشد و تعالی هنر و هنرمندان موسیقی، ضرورت توجه به عکاسان خبری رسانه‌ها از سوی دست اندرکاران عرصه موسیقی در اسفندماه سال جاری در گالری رسول مهر واقع در سعادت آباد، محل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران برگزار می‌شود.

موسیقی وزارت ارشاد هنرهای تجسمی جشنواره عکاس بنیاد رودکی دفتر موسیقی جشنواره عکاسان هنر اول وزارت ارشاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر