کد خبر: 855054 A

سیروس مقدم:

کارگردان مجموعه تلویزیونی «پایتخت» گفت: شهادت سردار قاسم سلیمانی باورنکردنی، نابهنگام و متاثرکننده بود.

به گزارش ایلنا، سیروس مقدم که مهمان تلفنی شبکه یک سیما با اجرای محمدحسین رنجبران شده بود، در سخنانی ضمن تسلیت به خانواده سپهبد قاسم سلیمانی گفت: وقتی ما می‌خواستیم پایتخت ۵ را کار کنیم، از طرف موسسه اوج قراری گذاشته شد و خدمت ایشان رسیدم و از نزدیک ایشان را زیارت کردم.

وی ادامه داد: سردار در نهایت سادگی و عطوفت و آن چیزی که روی مخاطب می‌گذارد، بودند و صحبت‌های خیلی خوبی در مرحله فیلمنامه و بعد از آن با هم داشتیم و جزو لحظات فراموش نشدنی زندگی من بود.

مقدم اظهار داشت: ما دیشب تا صبح کار کردیم و دیرتر بیدار شدیم و اولین خبری که شنیدم خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی بود و شوکه شدم. در سریال امام علی(ع) جمله‌ای هست که وقتی خبر شهادت مالک را می‌آورند، کسی می‌گوید مالک مرد. طرف مقابل می‌گوید: با مرگ مالک تازه باورم شد که مرگ هم وجود دارد. خبر شهادت حاج قاسم همین‌قدر باورنکردنی، نابهنگام و متاثرکننده بود. او تاثیر عجیب وغریبی داشت و نمی‌توان این خبر را باور کرد.

وی افزود: من به زبان ساده خود می‌گویم که این اتفاق باعث وحدت عمل بیشتری در بین ایرانیان خواهد شد و وقتی منطق به بن بست می‌رسد، تروریسم وارد می‌شود و محکوم است. جامعه ما یک ستون محکم و جبران‌ناپذیر را از دست داد و بسیار ضایعه اسف‌بار بود.

امام علی پایتخت تروریسم جامعه مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر