کد خبر: 852884 A

بهرام ابراهیمی بازیگر تئاتر، سینما، رادیو و تلویزیون شب گذشته به پاس ۵۰ سال فعالیت هنری مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، روز گذشته ۷ دی طی مراسمی قبل از اجرای ویژه نمایش «پنجره‌ای رو به آسمان» از ۵۰ سال فعالیت هنری بهرام ابراهیمی در تماشاخانه سپند تجلیل شد.

در این مراسم که به همت موسسه فرهنگی هنری ماهان تدارک دیده شده بود هنرمندان و مدیرانی چون شهرام کرمی، شهرام گیل‌آبادی، کوروش زارعی، ایرج راد، اصغر همت، مرجانه گلچین، میکاییل شهرستانی، عبدالرضا اکبری، رضا بنفشه‌خواه، حبیب اسماعیلی، اردلان شجاع‌کاوه، الیزا اورامی، سعید داخ، کریم اکبری‌مبارکه، قاسم زارع، علی اصغر نجات، مهدی میامی، سیاوش خادم‌الحسینی و... حضور داشتند.

در این پاسداشت شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی، شهرام گیل آبادی مدیرعامل خانه تئاتر، کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و هنرمندانی چون بهزاد فراهانی، هادی مرزبان و خسرو احمدی سخنرانی کردند و در ادامه از نیم قرن فعالیت بهرام ابراهیمی که این روزها به عنوان بازیگر در نمایش «پنجره ای رو به آسمان» به ایفای نقش می پردازد در حضور همکارانش تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم خانه هنرمندان، موسسه ماهان، کنگره شصت و انجمن بازیگران خانه تئاتر با لوح تقدیر و خانه تئاتر، رادیو نمایش، انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، بنیاد فرهنگی روایت، بنیاد رودکی، انجمن هنرهای نمایشی با لوح تقدیر و هدیه نقدی و همچنین مهندس حسین دژاکام نویسنده و تهیه کننده نمایش و موسس کنگره‌ شصت با لوح تقدیر و یک سکه بهار آزادی از بهرام‌ ابراهیمی تجلیل کردند.

نمایش «پنجره‌ای رو به آسمان» یکشنبه ۸ دی آخرین اجرای خود را در تماشاخانه سپند سپری خواهد کرد.

بهرام ابراهیمی پنجره‌ای رو به آسمان بهرام ابراهیمی در حضور همکارانش تجلیل شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر