کد خبر: 852558 A

قطعه دوم از مجموعه «در خانه_بی‌مرز» اثر گروه «رستاک» همزمان با آغاز سال 2020 در ایران و دیگر کشورها روانه بازار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دومین قطعه از مجموعه موسیقایی «در خانه_بی‌ مرز» روز ۱۱ د‌ی‌ماه ۱۳۹۸، همزمان با آغاز سال ۲۰۲۰میلادی روانه بازار موسیقی ایران و جهان می‌شود.

گروه «رستاک» که بیش از دو سال بر روی مراحل تولید این مجموعه تلاش کرده است سرانجام ماه گذشته اولین قطعه از این پروژه را منتشر کرد. قطعه نخست که «کوچه ‌لر» نام داشت به زبان آذری خوانده شده است و در واقع یک بازخوانی خاطره‌انگیز از این ملودی قدیمی و محبوب آذری‌هاست.

همان‌طور که پیشتر از زبان اعضای گروه نیز شنیده شده، پروژه «در خانه_بی مرز» یک طرح هنری با رویکرد فرامرزی است که به بازآفرینی قطعاتی از کشورهای همسایه ایران می‌پردازد. اکنون در مرحله دوم از روند انتشار این مجموعه، نوبت به کشور ترکیه رسیده است.

به هر روی باید تا روز چهارشنبه صبر کنیم تا سورپرایز جدید رستاکی‌ها را بشنویم. با توجه به همزمانی تاریخ انتشار این قطعه با روزهای کریسمس۲۰۲۰ انتظار می‌رود، قطعه‌ ترکیه‌ای رستاک نیز با تِم شادتری میهمان خانه‌های علاقه‌مندان موسیقی شود. چرا که طبیعتا باید با حال و هوای جشن کریسمس نیز همخوانی داشته باشد.

برند محصولات شوینده تست با هدف حمایت از فرهنگ و موسیقی ایرانی، اسپانسرینگ قطعه ترکیه‌ای از مجموعه «در خانه_بی مرز» را برعهده داشته است.

علاقمندان می‌توانند از روز چهارشنبه ۱۱دی ماه ۱۳۹۸ با مراجعه به سایت بیپ‌توینز (برای مخاطبان داخل کشور) اقدام به خرید قطعه ترکیه‌ای گروه «رستاک» نمایند.

وزارت ارشاد آلبوم کنسرت بنیاد رودکی دفتر موسیقی گروه موسیقی رستاک استانبول؛ مقصد بعدی «در خانه_بی مرز»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر