کد خبر: 852072 A

گروه «ایهام» به خوانندگی زانیار خسروی و مازیار لشنی به تازگی بخشی از اجرای زنده «چشمانت آرزوست» را منتشر کرده‌‌‌ است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اعضای گروه موسیقی «ایهام» با خوانندگی  زانیار خسروی و مازیار لشنی به تازگی بخشی از اجرای زنده آهنگ «چشمانت آرزوست» را منتشر کرده‌اند.

آهنگساز آهنگ «چشمانت آرزوست» سهیل جامی و مازیار لشنی هستند و ترانه آن را هادی زینتی سروده است. میکس و مستر اثر نیز توسط محمدرضا رهنما انجام شده و او به اتفاق زانیار خسروی تنظیم اثر مذکور را به عهده داشته‌اند. محسن متفکریان نیز کارگردان فایل تصویری اثر است و موسسه فرهنگی، هنری «آوای فروهر» ناشر آن است.

گروه «ایهام» با حضور زانیار خسروی و مازیار لشنی فعالیت حرفه‌ای و رسمی خود را سال  ۱۳۹۶آغاز کرده است. اولین قطعه‌ این گروه با عنوان بغض در اوایل شهریورماه ۱۳۹۶ به‌ صورت اینترنتی منتشر شد که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. این اثر از نظر بسیاری از کارشناسان موسیقی بهترین آهنگ در سبک پاپ و موسیقی تلفیقی است که در سال ۱۳۹۶ ساخته‌ شده‌ است. کلیپ قطعه «بغض» نیز با بازی امیر آقایی، ویشکا آسایش و مانیا علیجانی توسط مجید فرهبد ساخته و همزمان با انتشار قطعه صوتی منتشر شده است.

اجرای زنده «چشمانت آرزوست» با صدای زانیار خسروی و مازیار لشنی، ببینید و دانلود کنید؛

برج میلاد موسیقی موسیقی پاپ آلبوم کنسرت سالن میلاد اجرای زنده تالار بزرگ وزارت کشور اجرای زنده زانیار خسروی و مازیار لشنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر