کد خبر: 849223 A

کنسرت پیانو و آواز علیرضا قرایی‌منش و مهدی یغمایی روز ششم دی ماه با اجرای قطعات خاطره‌انگیز گروه «ژوان» در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، تازه‌ترین کنسرت پیانو و آواز علیرضا قرایی‌منش و مهدی یغمایی روز ششم دی‌ماه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود

این دو خواننده، سال گذشته نیز  این کنسرت را در سالن برج آزادی تهران روی صحنه برده بودند.

قرایی‌منش و یغمایی در این کنسرت به اجرای قطعات خاطره‌انگیز گروه «ژوان» همچون «دختر بهار»، «یه حالی دارم این روزا»، «بهت قول می‌دم» و همچنین چند قطعه از قطعات مستقل خود خواهند پرداخت.

علیرضا‌قرایی منش و مهدی یغمایی اواخر دهه هشتاد با گروهی به نام «ژوان» شناخته شدند، اما بعدها راه آنها از هم جدا شد و هرکدام به طور مستقل به فعالیت‌های خود ادامه دادند، اما از سال گذشته این ۲ خواننده بار دیگر همکاری با یکدیگر را شروع کردند و به انتشار چندین قطعه موزیک ویدئو و برگزاری چند کنسرت پرداختند.

قرایی‌منش در باره کنسرت پیش‌رو گفت: این کنسرت را به صورت پیانو آواز اجرا خواهیم کرد که البته خیلی سخت‌تر از یک ارکستر بزرگ است؛ زیرا  ارکستری وجود ندارد که اشتباه شما را پوشش دهد. پس کوچک‌ترین اشتباه به چشم مخاطب خواهد آمد. همچنین می‌خواستیم که کنسرت را به طوری خاص اجرا کنیم و همیشه خاص بودن این نیست که ارکستر بزرگی روی صحنه داشته باشید یا شروع خاصی برای آن طراحی کنید. بعضی وقت‌ها خاص بودن در سادگی است و مطمئن هستم که مخاطبان از این کنسرت لذت خواهند برد.

موسیقی موسیقی پاپ آواز کنسرت تالار رودکی بنیاد رودکی تالار وحدت موسیقی کلاسیک مهدی یغمایی سولو نوازی علیرضا قرایی منش پیانونوازی گروه ژوان یغمایی و قرایی منش کنسرت پیانو و آواز برگزار می‌کنند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر