کد خبر: 848942 A

بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، روز جمعه ۲۹ آذر چهارمین روز خود را آغاز کرد.

به گزارش  ایلنا، قصه‌گویی مجید قناد و سارا روستاپور و اجرای شرکت‌کنندگان در بخش ملی که با داوری چهره‌هایی چون ایرج طهماسب، رؤیا نونهالی، آزیتا حاجیان، بهرام شاه‌محمدلو و حمیدرضا شاه‌آبادی همراه خواهد بود، از جمله برنامه‌های روز جمعه جشنواره است.

صبح جمعه بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ساعت8:30 در محل کانون پرورش فکری در خیابان حجاب آغاز به کار می‌کند و برنامه‌های  این رویداد تا ساعت ۱۹ ادامه خواهند داشت.

در نخستین بخش کارگاه این جشنواره از ساعت 8:30تا ۱۱ برگزار خواهد شد و سپس از ساعت11:30 پس از قصه‌گویی سارا روستاپور، اجرای شرکت‌کنندگان در بخش ملی آغاز می‌شود. این اجراها در چهار بخش با حضور قصه‌گویانی از آذربایجان شرقی، ایلام، یزد، قزوین، بوشهر و... روی صحنه خواهند رفت.

مجید قناد چهره شناخته شده عرصه اجرا و قصه‌گویی نیز ساعت ۱۷ روز جمعه به عنوان یکی از مهمانان ویژه جشنواره با حضور روی صحنه به قصه‌گویی می‌پردازد.

جشنواره قصه‌گویی جمعه برگزاری پنل تخصصی «فرزندپروری با رسانه‌های قصه‌گو» را نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در دستور کار خود دارد.

 بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

قصه‌گویی مجید قناد و سارا روستاپور در چهارمین روز از جشنواره قصه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر