کد خبر: 848233 A

مردگانی از خاک بر می‌خیزند و تلاش می‌کنند تا خانه متروکه‌ای که در آن ساکن هستند را تعمیر کنند؛ این قصه نمایشی به اسم «فراکتال» است که گزارش تصویری آن را می‌توانید ببینید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مردگانی از خاک بر می‌خیزند و تلاش می‌کنند تا خانه متروکه‌ای که در آن ساکن هستند را تعمیر کنند؛ این قصه نمایشی به اسم «فراکتال» است که گزارش تصویری آن را که توسط «سهند اینانلو» تهیه شده، می‌توانید در ادامه ببینید.

«فراکتال» نمایشی به به کارگردانی و طراحی مهدی سقا و مجری طرحی آرش فصیح است که این روزها در کارگاه دکور بنیاد رودکی با بازی مژده قربانی، آرزو صیدافکن، امیر بابا، شادی شیرمردی، پوریا خوش‌بین و کیا ثلاثی روی صحنه رفته است.

نمایشی که داستان مردگانی است که از خاک بر می‌خیزند و تلاش می‌کنند تا خانه متروکه‌ای که در آن ساکن هستند را تعمیر کنند، آنها «برانژه» را که تنها فرد زنده خانه متروک است را نیز به مردن دعوت می‌کنند.

نمایش «فراکتال» با مضمون اجتماعی ساختاری است که هر جزء با کل آن همانند است.

نوازندگان این نمایش عبارتند از: بابک میردادیان (ترومپت و توبا)، افشار حشمتیان (ترومبون)، فرشاد شیخی (هورن) رهام ایرانخواه (کلارینت)، علیرضا مهدی‌زاده (ساکسیفون)، سیاوش عبدی (سازهای کوبه‌ای شرقی)، فرهاد میرمحمدصادقی (گیتار)، نیما فاتحی (پیانو) و نگین آقامحمدی، آناهیتا رحمانیان، مریم افراز، نوید توحیدی، علی‌اصغر مومن ثانی، نیما فاتحی (گروه کُر).

«فراکتال» آذر و دی ساعت ۱۹:۳۰ در کارگاه دکور تالار حافظ روی صحنه می‌رود و بلیت‌های آن در سامانه ایران نمایش به آدرس irannamayesh.com به فروش می‌رسد.

عکس: سهند اینانلو

9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
عکس گزارش تصویری مهدی سقا فراکتال کارگاه دکور بنیاد رودکی مردگانی که از خاک برمی‌خیزند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر