کد خبر: 847767 A

دومین روز از بیست و دومین دوره جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان روز چهارشنبه ۲۷ آذر از ساعت ۸:۳۰ آغاز می‌شود و تا ساعت ۱۹ همان روز ادامه دارد. قصه‌گویی بهرام شاه محمدلو، داور بخش ملی و اجرای شرکت‌کنندگان بخش بین‌الملل از جمله برنامه‌های روز دوم است.

به گزارش ایلنا، دومین روز از جشنواره با بخش بین‌الملل جشنواره قصه‌گویی و حضور ۱۲ شرکت‌کننده از ۸:۳۰ صبح تا ۱۹ عصر در چهار بخش آغاز می‌شود. شرکت‌کنندگان بخش بین‌الملل از شهرهای تهران، هرمزگان، بوشهر، آذربایجان شرقی، یزد، خوزستان و کشورهای ژاپن، اسپانیا، لبنان و ترکیه هستند.

بهرام شاه محمدلو به عنوان مجری پیشکسوت در حوزه کودکان و نوجوانان و یکی از داوران بخش ملی ساعت ۱۷:۳۰ روی صحنه به قصه گویی می‌پردازد. همچنین در این بخش اجرای دو قصه‌گوی دیگر را نیز شاهد خواهیم بود.

گیتی خامنه ، مجری و قصه گو، مرتضی سرهنگی روزنامه‌نگار و پژوهشگر و اشکان خطیبی، بازیگر سینما و تئاتر  داوران بخش بین‌الملل در جشنواره قصه گویی هستند.

همچنین کارناوال عروسکی با عروسک‌های غول پیکر از ابتدای روز چهارشنبه از ساعت ۱۰:۳۰ از مقابل کانون به سمت پارک لاله حرکت و در این مکان نمایشی ویژه اجرا خواهد کرد.

در بین اجرای قصه گویان و در زمان استراحت، نمایش‌های صحنه‌ای کوتاه مدت سرگرم کننده و متنوعی برای حضار، روی صحنه خواهند رفت.

در روز دوم بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی دو نشست نیز در ساعت‌های ۱۰ تا ۱۲ و ۱۴ تا ۱۶ برگزار می‌شوند. نشست نخست با موضوع «صدای رسا، بیان واضح و مفهوم صحیح کلام در قصه‌گویی» با حضور اصغر همت، بازیگر و نشست دوم با مبحث «روایت پژوهی و قصه پژوهی» با حضور مریم شریف نسب، عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در سالن کنفرانس یک با شرکت اولیاء تربیتی، دانشجویان و علاقه‌مندان تشکیل می‌شود.

بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی از ۲۶ تا ۳۰ آذر ۱۳۹۸ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار می‌شود.

حجم ویدئو: 22.76M | زمان ویدئو: 00:01:57
ترکیه جشنواره بین المللی ژاپن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دومین جشنواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر