کد خبر: 847357 A

علیرضا عصار که طی روزهای گذشته کنسرت 27 و 28 آذرماه را لغو کرده بود، به تازگی بخشی از تمرینات خود و اعضای گروهش را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا عصار که تک‌آهنگ «دلتنگ» آخرین اثر منتشر شده اوست، به تازگی بخشی از تمرینات خود و اعضای گروهش را در صفحه شخصی‌اش منتشر کرده است.

علیرضا عصار که در مقطعی یکی از رکوردداران برگزاری کنسرت بود و حال نسبت به گذشته کم‌کارتر شده، با انتشار پستی نسبت به اجراها و کنسرت‌های جدیدش اظهار امیدواری کرده است.

عصار متنی کوتاه را ضمیمه فایل تصویرش‌اش کرده و نوشته است: «کماکان مشغول تمرین با بچه‌های درجه یک ارکستر و به دنبال پیدا کردن فرصت مناسب برای پایان دادن دلتنگی و دیدار شما هستم. امیدوارم به زودی میسر شود.»

عصار قرار بود طی روزهای27 و 28 آذرماه در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه برود و با رهبری پویا نیکپور قطعات آلبوم «جز عشق نمی‌خواهم» و دیگر آثار خاطره‌انگیزش را اجرا کند که به خواست خودش آن را لغو کرد و برگزاری آن را به زمان دیگری موکول کرد.

بخشی از اجرای علیرضا عصار به اتفاق اعضای گروهش که برای برگزاری کنسرت آینده آماده می‌شوند را در لینک زیر می‌توانید ببینید.

اینترنت برج میلاد فضای مجازی موسیقی پاپ موسیقی سنتی نمایشگاه بین المللی وزارت ارشاد کنسرت ارکستر سالن میلاد دفتر موسیقی علیرضا عصار اینستگرام تالار بزرگ کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر