کد خبر: 846497 A

گروه موسیقی «رستاک» در نخستین گام از مراحل انتشار جدیدترین اثر خود، اولین قطعه از پروژه «در خانه-بی‌مرز» را به‌زودی روانه بازار موسیقی می‌کند.

به گزارش ایلنا، گروه موسیقی «رستاک» در نخستین گام از مراحل انتشار جدیدترین اثر خود، اولین قطعه از پروژه «در خانه-بی‌مرز» را به‌زودی روانه بازار موسیقی می‌کند.

گروه «رستاک» که برای اولین بار اثری را به صورت تک‌آهنگ منتشر خواهد کرد، این‌بار در قالب پروژه «در خانه -بی‌مرز» به موسیقی کشورهای همسایه ایران پرداخته است.

قطعه «کوچه لر» برگرفته از یک ترانه قدیمی و محبوب آذربایجانی است که گروه «رستاک» با تنظیمی متفاوت، ضبط و آماده انتشار کرده است.

پروژه «در خانه - بی‌مرز» حاصل چندین سال مطالعه و تحقیق گروه «رستاک» در زمینه شناخت موسیقی کشورهای همسایه ایران است و به پیشنهاد مخاطبان پرشمار خود در این کشورها، اقدام به طراحی و تولید این آثار نموده است.

«کوچه لر» اولین قطعه از این پروژه بین‌المللی است و انتشار سایر قطعات این مجموعه نیز به صورت تک‌آهنگ و در بازه‌های زمانی مشخص ادامه خواهد یافت تا در اختیار علاق‌مندان داخل و خارج کشور قرار گیرد.

هواداران گروه «رستاک» در داخل کشور، برای شنیدن این اثر می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۶آذر به سایت ttps://beeptunes.com مراجعه و این قطعه را خریداری کنند و با دانلود مجاز این اثر، گروه «رستاک» را برای تولید آثار بعدی حمایت کنند.

کنسرت موسیقی نواحی گروه موسیقی رستاک موسیقی فولکوریک «کوچه‌لر»؛ ایستگاه اول «در خانه-بی مرز»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر