کد خبر: 845847 A

مسعود فراستی:

«خاطرات موتورسیکلت» در اولین اکران خود، مورد استقبال تماشاگران، خانواده ایثارگران، اهالی رسانه، منتقدان و حتی داور بخش شهید آوینی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، «خاطرات موتورسیکلت» در اولین اکران خود، مورد استقبال تماشاگران، خانواده ایثارگران، اهالی رسانه، منتقدان و حتی داور بخش شهید آوینی سیزدهمین جشنواره بین‌المللی سینما حقیقت قرار گرفت. در اولین شب اکران این فیلم تعدادی از ایثارگران و برخی از قهرمانان موتورسواری در جنگ از جمله «جلیل نقاد» معروف به جلیل پاکوتاه حضور داشتند.

مسعود فراستی (منتقد و داور بخش شهید آوینی جشنواره سینما حقیقت) در خصوص «خاطرات موتور سیکلت» ساخته امیرحسین نوروزی گفت: فیلم خیلی خوبی دیدم و بعد از مدت‌ها احساس کردم چند سال جوان‌تر شده‌ام؛ امیرحسین از جنس غیرت این آدم‌هاست و غیرت آدم را با سینما به وجد می‌آورد.

او که کمتر فیلمی توجه‌اش را جلب می‌کند، برای دومین بار در اکران «خاطرات موتور سیکت» حضور یافت و تا پایان، فیلم را همراهی کرد، تاکید کرد: الان حال من خوب است چون فیلم خوب دیده‌ام. الان وقتی به همه شما نگاه می‌کنم می‌بینم حال همه شما هم خوب است؛ چراکه امیرحسین کارش را بلد است و اگر او به کارش باور نداشت و این کار را بلد نبود نمی‌توانست آن را به شما منتقل کند.

فراستی با دعوت حضار به تشویق «جلیل نقاد» و دعوت او برروی سن سالن نمایش فیلم گفت: من دست آقا جلیل را می‌بوسم و اگر حسن آقا (شاه حسینی) هم روی سن بیاید که در خدمت باشیم من مخلصش هستم.

این منتقد که پیش از این در صفحه اینستاگرام خود از «خاطرات موتور سیکلت» به خوبی یاد کرده بود، افزود: امیرحسین نوروزی فیلمی ساخته که حال همه را خوب می‌کند. من به نوروزی به جهت ساخت چنین فیلمی از آدم‌های زیبایی که تا ابد زیبا هستند، تبریک می‌گویم و به این مردان بزرگ افتخار می‌کنم و از خدا می‌خواهم همیشه سرپا باشند و بدانند که ما مخلصیم.

«خاطرات موتورسیکلت» شنبه ۲۳ آذر نیز ساعت ۱۸ در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درمی‌آید.

مسعود فراستی «خاطرات موتورسیکلت» حال همه ما را خوب کرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر