کد خبر: 845034 A

مهلت ارسال آثار سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر در حالی پایان یافت که بیش از ۲۴۰ گروه و هنرمند طی روزهای گذشته نسبت به ثبت نام خود اقدام کردند.

به گزارش ایلنا، با پایان مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر در ۱۷ آذرماه، ۲۴۰ گروه از طریق فراخوان در این دوره جشنواره ثبت نام کردند و سامانه جشنواره ساعت ۲۴ روز ۱۷ آذرماه بسته شد.

هیأت انتخاب آثار و گروه‌های سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر در بخش فراخوان، از میان ۲۴۰ گروه متقاضی، گروه‌های منتخب را برای جشنواره انتخاب می‌کند.

همچنین در بخش مدعو، ۷۰ گروه موسیقی از سوی هیأت انتخاب آثار و گروه‌های سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر مورد بررسی قرار گرفته‌اند که هیأت انتخاب، گروه‌هایی را از بین آنها انتخاب می‌کند.

بر اساس آیین‌نامه جشنواره موسیقی فجر، هیأت انتخاب گروه‌ها و آثار جشنواره، وظیفه تعیین و تأیید نهایی گروه‌های شرکت‌کننده در جشنواره را برعهده دارد که این روند در ۲ بخش انجام می‌شود. بر این اساس بخش اول به بررسی و تأیید درخواست‌های هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور  برمبنای فراخوان جشنواره اختصاص یافته و بخش دیگر نیز  بررسی و تأیید گروه‌های مدعو را انجام می‌دهد.

سی‌و‌پنجمین جشنواره موسیقی فجر بهمن ماه امسال به دبیری شاهین فرهت برگزار می‌شود.

جشنواره موسیقی فجر وزارت ارشاد بنیاد رودکی خانه موسیقی شاهین فرهت دفتر موسیقی جشنواره موسیقی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر