کد خبر: 841677 A

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما از نگارش قسمت‌های پایانی سریال "رعد و برق" خبر داد و گفت: در حال حاضر نگارش فیلمنامه قسمت‌های پایانی مجموعه تلویزیونی "رعد و برق" که مربوط به سیل نوروز ۹۸ است، در حال انجام است.

به گزارش ایلنا، مصطفی رضوانی با بیان این مطلب گفت: نگارش فیلمنامه قسمت‌های ابتدایی این سریال که مربوط به سیل استان‌های گلستان و لرستان است، پایان یافته و اکنون در حال ویرایش و اعمال اصلاحات است.

وی ادامه داد: این سریال که برای ماه رمضان ۱۳۹۹ شبکه پنج سیما آماده می‌شود، به زودی در مرحله پیش‌تولید قرار خواهد گرفت.

 وی یادآور شد: مجموعه تلویزیونی "رعد و برق" با طراحی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه‌کنندگی داود هاشمی روایت سیل نوروز ۹۸ و حماسه‌های رخ داده بعد از آن، برای ماه مبارک رمضان سال ۹۹ خواهد بود.

رضوانی توضیح داد: این اثر که در عین استراتژیک و ملی بودن، فضایی شیرین هم دارد با محوریت یک گروه جهادی در سه استان گلستان، خوزستان، لرستان تصویربرداری خواهد شد و با تحقیقات میدانی گسترده‌ای که توسط تیم محقق انجام شده است، قطعا ناگفته‌های شگفت‌آوری از اتفاقات و مجاهدت‌های رخ داده در مهار این رخداد طبیعی را برای مردم خواهد داشت.

مدیر گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما اضافه کرد: شروع تصویربرداری این سریال ۲۵ قسمتی  از ۲۰آذر و از استان گلستان خواهد بود و سه استان گلستان، خوزستان، لرستان" به عنوان لوکیشن‌های اصلی این سریال خواهد بود.

استان گلستان رعد و برق سیل ماه رمضان نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر