کد خبر: 840750 A

مراسم اختتامیه یازدهمین دوره نمایشگاه مجسمه‌های کوچک با تقدیر از برگزیده این رویداد برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، هومن سلیمی (دبیر نمایشگاه مجسمه‌های کوچک) گفت: نمایشگاه مجسمه‌های کوچک روز۱۳ آذرماه به کار خود پایان می‌دهد و در مراسم اختتامیه این رویداد سعید شهلاپور، کورش گلناری، بهداد لاهوتی و بهرنگ صمدزادگان سخن خواهند گفت.

او افزود: در این دوره ۴۳۸ اثر از ۲۴۷ هنرمند به دبیرخانه انجمن رسید و تعداد ۱۴۱ اثر که واجد شرایط نمایشگاه بودند بررسی شدند و درنهایت پس از داوری ۵۶ اثر از ۴۵ هنرمند به نمایشگاه  راه پیدا کردند. کوروش گلناری، بهرنگ صمدزادگان و بهداد لاهوتی داوری این آثار را برعهده داشتند و پس از داوری نهایی یک اثر به عنوان برگزیده این نمایشگاه انتخاب شد که در مراسم اختتامیه تندیس این رویداد به او اهدا خواهد شد.

سلیمی ادامه داد: نمایشگاه مجسمه‌های کوچک قدیمی‌ترین و مهمترین نمایشگاه انجمن هنرمندان مجسمه‌ساز ایران است که روند برگزاری آن همچنان تداوم دارد. در یازدهمین دوره برگزاری نمایشگاه مجسمه‌های کوچک گالری شیرین بیشترین همکاری را با انجمن داشته است و شیوه برگزاری این نمایشگاه پس از۱۰ دوره که به صورت سنتی برگزار می‌شد، در این دوره تغییر کرد.

مراسم اختتامیه یازدهمین دوره نمایشگاه مجسمه‌های کوچک با تقدیر از برگزیده این رویداد، ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز سه‌شنبه ۱۳ آذر در گالری شیرین برگزار می‌شود. علاقمندان برای دیدن این آثار می‌توانند به گالری شیرین به آدرس خیابان سنایی، کوچه ۱۳، پلاک پنج مراجعه کنند.

انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران نمایشگاه مجسمه های کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر