کد خبر: 840209 A

محمدباقر نوبخت در مراسم افتتاحیه نمایشگاه مریم حیدرزاده گفت: در این نمایشگاه با برخی از آثار جدید مواجه شدم که احساس می‌کنم ایشان مانند یک پرنده در حال اوج‌گیری است.

به گزارش ایلنا، ششمین نمایشگاه نقاشی مریم حیدرزاده ترانه‌سرا و نقاش با عنوان "پس از آن همه حسرت" با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، عصر جمعه ۸ آذر ماه در مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران گشایش یافت.

محمدباقر نوبخت پس از افتتاح این نمایشگاه گفت: نمی‌دانم واژه فوق العاده می‌تواند برای این نمایشگاه رسا و گویا باشد. من گرچه با بعضی از تصاویر ماندنی این نمایشگاه از پیش آشنا بودم و الان هم شاید روزانه در دفتر کار خودم با دیدن آن‌ها، آن آرامشی را که باید داشته باشم پیدا می‌کنم، اما در این نمایشگاه با برخی از آثار جدید مریم حیدرزاده مواجه شدم که احساس می‌کنم ایشان مانند یک پرنده در حال اوج گیری است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: نمایشگاه امسال را کسی می‌تواند ارزیابی کند که نمایشگاه پارسال و سال‌های گذشته این هنرمند را دیده باشد و من توفیق داشتم آن‌ها را مشاهده کنم و الان می‌توانم با اعتقاد عرض کنم که این نمایشگاه فوق العاده است.

ششمین نمایشگاه انفرادی مریم حیدرزاده شامل ۴۰ تابلوی نقاشی است که با تکنیک آبرنگ و اکریلیک روی بوم در سبک ناتورالیسم و تا حدی اکسپرسیونیسم خلق شده‌اند و تا روز جمعه ۱۵ آذر ماه در محل تالار آبی مجموعه نیاوران واقع در میدان شهید باهنر (نیاوران) از ساعت ۱۱ تا ۱۹ میزبان علاقمندان است.

مریم حیدرزاده سازمان برنامه و بودجه کشور معاون رئیس جمهوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر