کد خبر: 838806 A

نمایش «پنجره‌ای رو به آسمان» به کارگردانی امیر دژاکام شب گذشته با حضور علاقه‌مندان به تئاتر در تماشاخانه سپند افتتاح شد.

به گزارش ایلنا، اولین اجرای نمایش «پنجره‌ای رو به آسمان» به کارگردانی امیر دژاکام شب گذشته ۴ آذرماه در میان استقبال مخاطبان به صحنه رفت.

بعد از اجرای نمایش که با استقبال و تشویق  تماشاگران همراه بود امیر کربلایی‌زاده بازیگر نمایش ضمن تشکر از مخاطبان که با وجود اختلال در اینترنت و مشکلاتی که در اطلاع‌رسانی آثار نمایشی به وجود آمده است استقبال بسیار خوبی از نمایش کرده‌اند، گفت: ابتدا باید به نمایندگی از کل گروه از حسین دژاکام نویسنده و تهیه‌کننده نمایش سپاسگزاری کنم که اگر او نبود هیچکدام از ما امروز اینجا نبودیم و این نمایش به صحنه نمی‌رفت.

وی ادامه داد: همه می‌دانیم که چراغ یک نمایش با حضور مخاطبان روشن می‌شود و با وضعیتی که با اختلال اینترنت به وجود آمد نمایش‌ها مشکلات زیادی برای اطلاع‌رسانی و‌ تبلیغات داشتند اما در نهایت زیباترین شکل اطلاع‌رسانی و تبلیغ همان شیوه سنتی یعنی تبلیغ دهان به دهان است پس اگر از این کار خوش‌تان آمده با توجه به اینکه این روزها خیلی زود دیر می‌شود، این نمایش را به دوستان و آشنایان‌تان معرفی کنید و اجازه ندهید صندلی‌های این نمایش خالی بماند.

امیر دژاکام نیز در سخنانی کوتاه بیان کرد: تئاتر یک هنر زنده است و با همکاری یک گروه و در طول زمان شکل می‌گیرد. اگر شاهد ایرادی در نمایش بودید آن را بر من ببخشید. ما با همه آنچه که در چنته داشتیم، تلاش کردیم در حین اینکه خنده بر لبان شما می‌آوریم مفاهیمی را که دغدغه ماست برایتان بازگو‌ کنیم. اگر به‌ روند اتفاقات نمایش دقت کنید متوجه می‌شوید که ما از شما «خنده جدی» گرفتیم چون در نهایت مباحث دردناکی را مطرح می‌کنیم.

این کارگردان تئاتر در پایان عنوان کرد: امشب افتتاحیه نمایش ماست و‌ ما کارمان را با حضور مردم افتتاح کردیم و تلاش می‌کنیم که همراه و در کنار آنها باشیم.

این اثر نمایشی با بازی بهرام ابراهیمی، شهره سلطانی، امیر کربلایی‌زاده، عمار تفتی، حسین شهبازی، ابوالفضل جمشیدی هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سپند میزبان علاقه‌مندان به تئاتر است.

پنجره‌ای رو به آسمان مردم مهمان ویژه افتتاحیه «پنجره‌ای رو به آسمان» شدند معجزه تبلیغ دهان به دهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر