کد خبر: 838399 A

با حکم معاون سیما، جواد رمضان‎نژاد به سمت رئیس مرکز سیما فیلم منصوب شد.

به گزارش ایلنا، با حکم معاون سیما، جواد رمضان‎نژاد به سمت رئیس مرکز سیما فیلم منصوب شد.

میرباقری در این حکم تأکید کرده است:

-تدوین طرح تحول سریال‎سازی نقشه تولیدات نمایشی از دو منظر محتوا و ساختار تبیین شود تا آثار این حوزه، باوجود گوناگونی مضمون، گونه، لحن و ساختار، بر مدار سیاستی یکپارچه و برنامه‎ای منسجم سامان یابند.

-با مدیریت دقیق داشته‌ها، آثار در مرحله ساخت و متون در دست نگارش را با طرح جامع نمایشی تطبیق دهید و به یاری غنی‎سازی محتوایی، نظارت مستمر و بازبینی باریک بینانه، در ارتقای کیفی تولیدات، غنا بخشیدن به محتوای متون و به حداقل رساندن لغزش‌های احتمالی کوشا باشید.

ـ با عنایت به ظرفیت قابل ملاحظه کشور ما در امر نمایش، انتظار می‎رود تولیدات استراتژیک با طراز کیفی بالا را به جریانی مستمر در مسیر ساخت و پخش بدل سازید و در کنار تامین نیاز داخل، به تولیدات منطقه‎ای و پخش فرامرزی نیز اندیشه کنید.

ـ شورای فیلم‎نامه زیر نظر و با هدایت و راهبری جنابعالی، مجمعی خردورز برای بررسی ژرف‎تر و عمق‎بخشی به فیلم‎نامه‌ها است. از شما انتظار می‎رود با جدیت در استمرار و غنا بخشیدن به این قسم جلسات اندیشه ورز بکوشید و توأمان هم نیاز آنتن و هم کیفیت متون را در نظر بگیرید.

ـ ضمن پاسداشت مرجعیت رسانه، رسالت کنونی شما انتقال معارف و مقاصد انقلاب اسلامی است. نگرش استعلایی که کرانه‌های آن در دست نوشته رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خطاب به تولیدگران عرصه نمایش تشریح شد. آثار نمایشی ما برای دست یازیدن به چنان افق والایی باید در هر چهار ساحت انتخاب مضمون، پرداخت فیلم نامه، اجرای متن و گزینش نیروی انسانی، عمیقا انقلابی باشند. مقاومت در برابر فرهنگ مهاجم بیگانه و باور به کارآمدی نیروهای داخلی و کارایی سیاست‎های فرهنگی کشور، تنها نسخه شفابخش ما در بحبوحه جدال نرم است.

معاون سیما در این حکم با یادآوری  کلمات کلیدی بیانه دوران ساز گام دوم تأکید کرده است رمضان نژاد برای کشف، شناسایی و رشد نیروهای جوان انقلابی در هر سه حوزه معناساز (نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی) برنامه‌ای مدون و منسجم داشته باشد.

انتصاب حسین کرمی‌به سمت قائم مقام معاون سیما

مرتضی میرباقری معاون سیما همچنین در حکم دیگری حسین کرمی مدیر پیشین مرکز سیما فیلم را به سمت قائم مقام معاونت سیما منصوب کرد.

رسانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی معاون سیاست سیمافیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر