کد خبر: 835420 A

رضا صادقی به تازگی در صفحه‌ شخصی‌اش با انتشار عکس یکی از مدافعان حرم و دخترش از شهدای ایرانی یاد کرده و نوشته است: به دخترام یاد دادم که همیشه قدردان تو و امثال تو باشند

به گزارش خبرنگار ایلنا، رضا صادقی خواننده پاپ که به طور معمول نسبت به اتفاقات و وقایع اجتماعی واکنش نشان می‌دهد به تازگی در صفحه شخصی‌اش از شهدای مدافع حرم یاد کرده است.

رضا صادقی با انتشار عکسی در صفحه شخصی‌اش نوشته است:

«من دوتا دختر دارم که حاضرم برای آرامششون هرکاری بکنم و اگر حس کنم کسی لبخندشون‌رو می‌گیره، دنیاش‌رو جهنم می‌کنم.

CYMERA_۲۰۱۹۱۱۱۷_۱۱۵۲۱۱

عکسی که رضا صادقی در صفحه اینستگرامش منتشر کرده است

رضا صادقی در ادامه درباره عکسی که ضمیمه یادداشتش کرده، نوشته است: این عکس درد داره و غرور، درد دختری که لذت حمایت و آغوش پدرو نداره و غرور از داشتن همچین مرد بزرگی که برای آرامش من و دخترم و هزاران من و دختر و پسر جونش‌رو داد.

صادقی خطاب به صاحب عکسی که منتشر کرده نیز اینگونه نوشته است: یادمون نمی‌ره غیرتت‌رو مرد، و یادمون نمی‌ره لبخند و آرامش دخترت‌رو. ما همه کنارشیم و پشتشیم بعد خدا و روح خودت. روحت شاد آدم حسابی. به دخترام یاد دادم که همیشه قدردان تو و امثال تو باشند. کسانی که رفتن تا این خاک با عشق بمونه.

دفاع مقدس موسیقی پاپ وزارت ارشاد آلبوم کنسرت شهدا تالار رودکی بنیاد رودکی تالار وحدت انجمن موسیقی دفتر موسیقی رضا صادقی مدافعان حرم تک آهنگ اینستگرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر