کد خبر: 835261 A

برگزیدگان و شایستگان تقدیر ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی امروز (شنبه 25 آبان‌ماه) در مراسم پایانی این رویداد معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، برگزیدگان و شایستگان تقدیر ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی  امروز (شنبه 25 آبان‌ماه) در مراسم پایانی این رویداد معرفی شدند.

ششمین دوره تقدیر از مروجان کتابخوانی با انتشار فراخوان در تیرماه کارش را آغاز کرد و آثار رسیده  به دبیرخانه رقابت‌ها نیز در نوبت مورد داوری واقع شد و از میان 987 اثر و ایده در مرحله اولیه شصت و یک نامزد معرفی شد و در نهایت سی فرد و گروه به عنوان برگزیده و شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش گروه‌ها و نهاد‌ها طراح بامداد کتابخانه‌های (شهلا افتخاری) از تهران برگزیده شد و دبستان دخترانه سما (ریحانه تدین)از نیشابور، موسسه فرهنگی و هنری همیاران آیندگان مهر ایرانیان (زهرا بشیری) از ساری و تور کتاب شاخه شیراز از شیراز تقدیر شدند. همچنین در بخش افراد نسیم یوسفی از تبریز برگزیده شد و فریده قاسمی از بندر کنگ در استان هرمزگان و اسماء خواجه‌زاده از خورموج در بوشهر به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند. در بخش نشان استمرار اکرم عطاییان از تربت حیدریه تقدیر شد.

در بخش نگاه ویژه مروجان سیار محمدرضا آمیان از بوشهر برگزیده شد و مهران محمد‌پور از قوچان تقدیر شد. در بخش نگاه ویژه مروجان دو زبانه سمیه میهن‌خواه از سیستان و بلوچستان برگزیده شد و صمد رهبریار از گیلان مورد تقدیر قرار گرفت. در بخش نگاه ویژه توان‌یابان نیره سادات عبداللهی مقدم از تهران برگزیده شد.

در بخش معلمان لیلا صالحی از بوکان برگزیده شد و فاطمه رحمانی از قزوین و  بهار دهقان‌زاده از یزد نیز به عنوان شایسته تقدیر معرفی شدند. در بخش اصناف و مشاغل مهران بقایی از دزفول برگزیده شد و همچنین  منصور خانی (آژا کتاب)  از تهران مورد تقدیر شد. در بخش کتابفروشان شهرام شکوری از تهران برگزیده شد.

همچنین در بخش مروجان الکترونیکی و فضای مجازی مائده اسداللهی از تهران برگزیده شد و مهتاب دمیرچی از تهران مورد تقدیر قرار گرفت. در بخش بین‌المللی آمنه فقیری از خاورشهر تهران  برگزیده شد. همچنین در بخش پژوهشگران زهرا سکری از اهواز برگزیده و معصومه سعادت از تهران تقدیر شد. در بخش کتابداران محمد فلاح از دیواندره  در کردستان برگزیده و سکینه بهرامی‌نسب  از سمنان و زهرا اسدی جمنانی  از ساری تقدیر شدند. در بخش امامان جماعت علی‌اکبر روحی گل ختمی از مشهد برگزیده شد و محمد رحیمی از دلیجان در استان مرکزی، ابوالفضل دلمراد زهی از سیستان و بلوچستان، مظفر سالاری از یزد و رجب نعمتی قراء  از قائمشهر در استان مازندران مورد تقدیر قرار گرفتند.

مروجان کتابخوانی ششمین دوره تقدیر از مروجان کتابخوانی معرفی برگزیدگان ششمین دوره تقدیر از مرو معرفی ششمین دوره تقدیر از مروجان کتابخوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر