کد خبر: 833597 A

کنسرت گروه موسیقی «شیلر»، روزهای ۱۶، ۱۷ و ۲۰ آبان ماه سال جاری درحالی در تالار وزارت کشور برگزار شد که این گروه بین‌المللی میزبان حدود نه هزار مخاطب ایرانی بود.

به گزارش ایلنا، کنسرت گروه موسیقی «شیلر»، روزهای ۱۶، ۱۷ و ۲۰ آبان ماه سال جاری درحالی در تالار وزارت کشور برگزار شد که این گروه بین‌المللی میزبان حدود نه هزار مخاطب ایرانی بود.

گروه «شیلر» به سرپرستی کریستوفر فون‌دایلن، طی سه شب با اجرای منتخبی از قطعات محبوب گروه به‌ همراه قطعاتی از آلبوم جدید «صبح دم» به‌روی صحنه رفت.

این گروه که نخستین‌بار، پاییز سال ۹۶ برای اجرای کنسرت به ایران آمد و فروردین ماه امسال آلبومی با نام «صبح دم» را در همکاری هنرمندان ایرانی منتشر کرد؛ یکی از پرطرفدارترین گروه‌های موسیقی خارجی در بین مخاطبان ایرانی‌ است که توانسته با مخاطبانش برای سومین مرتبه دیدار کند.

کریستوفر فون‌دایلن، در آغاز اجرا ضمن خوش‌آمدگویی، از حضور دوباره در ایران ابراز شادی و به فارسی، انگلیسی و آلمانی از حاضران تشکر کرد.

مخاطبان در این اجرا شاهد تصاویر و نورپردازی فوق‌العاده گروه در این اجرا بودند که فضای موسیقایی اجرا را قوی می‌کرد که به نسبت اجراهای پیشین این گروه تفاوت‌هایی داشت و مورد استقبال تماشاگران قرار گرفت.

در این کنسرت قطعات بی کلام مانند I FEEL YOU, HARMONIA, RUHE, MITTERNACHT, ULTRAMARINE, SHANGIRI LA, BERLIN TEHRAN, BERLIN MOSKAU و چند قطعه دیگر اجرا شد.

اعضای گروه موسیقی «شیلر» به سرپرستی و آهنگسازی کریستوفر فون‌دایلن را ماسیمو بوونانو نوازنده درامز، الیور کلر نوازنده گیتار و سدریک مونیر نوازنده کیبورد تشکیل می‌دادند که در این اجرا به هنرنمایی پرداختند. همچنین تکنسین‌های بک‌لاینر، نور و صدا که همراه گروه به ایران آمدند؛ تلاش کردند تا اجرایی مطابق استانداردهای روز دنیا را به مخاطبان ایرانی ارائه دهند و به همین خاطر، مخاطبان موسیقی الکترونیک در ایران، تجربه اجرایی متفاوت از گروه «شیلر» را در تازه‌ترین کنسرت گروه «شیلر» در وزارت کشور داشتند‌.

کنسرت گروه موسیقی «شیلر» به همت «ریتم نو» در روزهای ۱۶، ۱۷ و ۲۰ آبان ماه سال جاری برگزار شد.

وزارت ارشاد آلبوم کنسرت انجمن موسیقی دفتر موسیقی موسیقی الکترونیک ریتم نو تک آهنگ گروه موسیقی شیلر گروه «شیلر» میزبان نُه هزار ایرانی شد کریستوفر فون‌دایلن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر