کد خبر: 833555 A

دومین همایش بین‌المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست با محوریت «هنر بازیافت» و در دو بخش: تئوری و نمایشگاهی در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست که در دومین گام خود نگاه و رویکرد ویژه‌ای به هنر بازیافت دارد، روز چهارشنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۶ با گشایش بخش نمایشگاهی در نگارخانه «خیال شرقی» و بخش پژوهشی و نشست‌های تخصصی در سالن «سینماتک» این مجموعه آغاز خواهد شد.

بخش نمایشگاهی شامل ۱۵۰ اثر از ده‌ها هنرمند ایرانی است که در قالب‌های: نقاشی، حجم های بازیافتی، پوستر، پرفورمنس و هنر مفهومی به موضوع بازیافت در هنر اختصاص یافته است. این نمایشگاه تا ۲۹ آبان میزبان عموم علاقمندان خواهد بود.

همچنین بخش تئوری و پژوهشی این همایش بین‌المللی نیز به مدت دو روز با حضور صاحبنظران و کارشناسان هنری تا عصر پنجشنبه ۲۴ آبان به کار خود ادامه خواهد داد.

دانشگاه الزهرا با همکاری فرهنگستان هنر و موسسه فرهنگی هنری صبا برگزارکننده این همایش است که در دومین تجربه برگزاری خود موفق به جذب و مشارکت شمار زیادی از هنرمندان کشورمان با رویکردها و گرایش‌های مختلف در ارائه و تبیین دغدغه‌های زیست محیطی با شیوه های متنوع و گوناگون هنرهای تجسمی شده است.

علاقمندان جهت بازدید از این نمایشگاه و حضور در نشست‌های تخصصی می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر(عج) خیابان طالقانی، خیابان برادران شهید مظفر پلاک ۱۲۵ مراجعه کنند.

همایش بین المللی هنرهای تجسمی و محیط زیست هنر بازیافت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر