کد خبر: 832044 A

در فرهنگسرایی ارسباران برگزار می‌شود؛

در راستای سلسله برنامه‌های اجرا و تحلیل موسیقی معاصر، برنامه‌ای روز دوشنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۹ تا ۲۳ فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان جلفا برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، از سلسله برنامه‌های اجرا و تحلیل موسیقی معاصر/نوگرایانه که تحت عنوان الف برگزار می‌شود؛ برنامه‌ای با حضور نازنین احمدزاده نوازنده ابوای ارکستر سمفونیک تهران دوشنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۹ تا ۲۳ فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان جلفا برگزار خواهد شد.

در این برنامه آثاری از محمدرضا تفضلی، کارن کیهانی و حسام‌الدین دارابی به ترتیب برای ابوا و پیانو، ابوای سولو، ابوا و ویلنسل اجرا خواهد شد.

در ادامه نشست دکتر آذین موحد و آروین صداقت کیش از اساتید و منتقدان شناخته شده موسیقی معاصر در مورد قطعات اجرا شده بحث و آنالیز تخصصی خود را ارائه خواهند کرد. 

در قسمت دوم پنل گفتگو افرادی همچون دکتر کیاوش صاحب نسق، سینا صدقی و ارشیا صمصامی نیا حضور خواهند داشت که در خصوص آثار اجرا شده صحبت کرده و به بیان دیدگاه‌های خود از روند موسیقی معاصر در ایران و نسبت آن با جهان معاصر و غرب گفتگو خواهند پرداخت.

نشست‌های الف از ابتدای سال گذشته شروع شده و در شهرهای تهران و شیراز و رشت ادامه یافته است. برنامه آینده نشست‌های موسیقی نوگرایانه الف نیز در شهر رشت به تاریخ ۱۳ آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد. 

الف به همت و مدیریت افرادی همچون شروین عباسی(آهنگساز) نیما عطرکار روشن(آهنگساز) و علی مرادی به عنوان مدیر اجرایی برنامه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ورود برای همگان آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان لطفا از طریق سایت الف اقدام به رزور کارت ورود نمایند.

لینک رزرو: http://www.aleph-fdn.com/tickets

ایران جهان موسیقی اجرا فرهنگسرای ارسباران کیاوش صاحب نسق برنامه های الف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر