کد خبر: 829565 A

ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» دوم آذر در رویال هال تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، ششمین «جشن سالانه موسیقی ما» با شعار جشن همدلی اهالی موسیقی ایران برای تقدیر از آثار و هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال 1397 دوم آذر در «رویال‌هال» تهران برگزار می‌شود. این رویداد میزبان هنرمندان سرشناس عرصه‌های مختلف موسیقی و همچنین طیف گسترده‌ای از مخاطبان این هنر پرطرفدار خواهد بود.

آثار و هنرمندان برگزیده موسیقی ایران در سال 1397 بر اساس نظرسنجی بزرگی که این روزها در سایت awards.musicema.com جریان دارد، معرفی خواهند شد. این نظرسنجی شامل دو بخش کارشناسی و مردمی است و آمار  آرای ثبت شده در بخش مردمی از مرز 300 هزار رای فراتر رفته است.

براساس اعلام ستاد نظرسنجی ششمین جشن سالانه «موسیقی ما»، این نظرسنجی تا روز 15 آبان تمدید شد. در بخش‌های نظرسنجی امسال نیز با مشورت از اساتید و اهالی موسیقی اصلاحاتی صورت گرفته تا آثار شایسته تری در این جشن مورد تقدیر قرار بگیرند.

اما شعار همدلی اهالی موسیقی ایران در حالی برای این رویداد بزرگ موسیقایی انتخاب شده است که طی ادوار گذشته، هنرمندان موسیقی فارغ از سن و سبک فعالیت یک شب کنار یکدیگر جمع می‌شوند. اتفاقی که در حوزه موسیقی کم نظیر است. این موضوع مهمترین نکته و هدف اصلی «جشن سالانه موسیقی ما» است که تصاویر و ویدیوهای این همدلی همیشه بازخورد زیادی داشته است. همچنین در ششمین جشن موسیقی ما، مطابق روال سال‌های گذشته از اساتید پیشکسوت موسیقی به پاس یک عمر فعالیت هنری‌شان تقدیر به عمل خواهد آمد.

موسیقی نظرسنجی موسیقی ما نظرسنجی «موسیقی ما» تا 15 آبان تمدید شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر