کد خبر: 829287 A

آیین نکوداشت صدمین سالروز تولد علی تجویدی آهنگساز و نوازنده فقید موسیقی ایران روز پنجشنبه شانزدهم آبان ماه در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، آیین نکوداشت صدمین سالروز تولد علی تجویدی (آهنگساز و نوازنده صاحب نام موسیقی ایران) ساعت 21:30 روز پنجشنبه شانزدهم آبان ماه به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نواندیش» به مدیریت بردیا صدرنوری و مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.

در این مراسم که با حضور تعدادی ازهنرمندان شاخص و پیشکسوت موسیقی کشورمان برگزار می‌شود، روزبه کلانتری نوازنده ویولن و از شاگردان تجویدی به همراه داود یاسری نوازنده پیشکسوت تمبک به اجرای دو نوازی می‌پردازند.

در ادامه این برنامه بردیا صدرنوری نوازنده پیانو نیز بر اساس آثاری از استاد تجویدی به بداهه‌نوازی پیانو می‌پردازد و در پایان هم «اکسترملی مهر» به رهبری ناصر ایزدی و خوانندگی محمد صرفه‌جو چند اثر از این هنرمند سرشناس را اجرا خواهد کرد.

در این برنامه نماهنگی نیز درباره زندگی و آثار استاد علی تجویدی پخش می‌شود که در آن خانواده زنده‌یاد تجویدی و چند هنرمند برجسته موسیقی سخن خواهند گفت.

آیین نکوداشت صدمین سال تولد استاد علی تجویدی ساعت 21:30 روز پنجشنبه 16 آبان ماه  در تالار وحدت برگزار خواهد شد و علاقمندان برای حضور در این برنامه می‌توانند از طریق مؤسسه فرهنگی و هنری «رادنواندیش» با شماره ۸۸۵۲۸۱۴۷ و ۸۸۵۲۸۱۴۸ اقدامات لازم را جهت دریافت کارت حضور در برنامه انجام دهند.

موسیقی موسیقی پاپ موسیقی سنتی بردیا صدرنوری علی تجویدی آیین نکوداشت صدمین سالروز تولد استاد علی تجویدی برگزار می‌شود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر