کد خبر: 827983 A

حسن روح الامین نمایشگاهی از آثار اسب‌های عصیان را در آرتیبیشن به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش ایلنا، حسن روح‌الامین دانش‌آموختۀ رشتۀ نقاشی است که فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینۀ تصویرسازی از سال ۸۲ آغاز و ۵ نمایشگاه  انفرادی تصویرسازی برگزار کرد. اما موازی با تصویرسازی، به علاقۀ خود نیز مشغول بود. او در فاصلۀ سال‌های ۹۵ تاکنون توانسته نمایشگاه‌هایی از هنرش را در آلمان، فرانسه، بلژیک، کانادا، عراق و ایران برگزار کند. در حراج دهم تهران بیشترین نرخ رشد را اثری از او از مجموعۀ عصیان از آن خود کرد. این اثر با نرخ رشد ۲۷۱ درصدی از مجموعه‌ای متفاوت از اسب‌های وحشی با عنوان عصیان انتخاب شده بود.

هم‌اکنون حسن روح‌الامین با گزینش آثاری از این مجموعۀ متفاوت خود نمایشگاهی از آثار اسب‌های عصیان را در آرتیبیشن به نمایش خواهد گذاشت.

نگاه خاص و اسطوره‌ای او در خلق آثارِ متفاوت این مجموعه ورود کرده و بوم‌هایش را از کنش و حرکت انباشته است. شمار زیاد اشکال و درهم‌آمیختگی آنها در تابلوهای او نشان از پیروی از شکوهِ سبک باروک دارد. نمایشگاه حاضر که از مجموعه‌ای متفاوت از آثار روح‌الامین انتخاب شده مجموعه‌ای است از اسب‌های وحشی او.

نمایش و فروش آثار نمایشگاه عصیان راس ساعت ۱۶، روز جمعه ۱۰ آبان افتتاح و تا ۱۹ آبان ادامه دارد. در ۹ روز پس از افتتاحیه نمایشگاه از ساعت ۱۱ صبح تا ۸ شب و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برای بازدید عموم گشوده خواهد بود.

مخاطبین می‌توانند به مدت ۱۰ روز برای بازدید از این نمایشگاه به گالری آرتیبیشن واقع در خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل نبی(غرب)، میدان احمدی‌روشن(کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان قندی(دریا)، پلاک ۶ مراجعه کنند.

همچنین آثار این نمایشگاه برای علاقمندانی که در تهران سکونت ندارند به‌صورت آنلاین در سایت آرتیبیشن (www.Artibition.net) به نمایش گذاشته خواهند شد.

حسن روح‌الامین نمایش اسب‌های عصیان در گالری آرتیبیشن اسب‌های عصیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر